1. místo v projektu REALITKA ROKU za rok 2021

Na začátku nás měli za blázny, kteří to "moc dlouho nevydrží". Po 5 letech jsme ale vyhráli velmi prestižní projekt. Krátké ohlédnutí za prvními roky v realitách, které vedli k získání titulu REALITKA ROKU.

Číst více

Prodej nemovitostí v době pandemie koronaviru

Ekonomická krize. Zlevňování hypoték. Zrušení daně z nabytí. Pokles cen nemovitostí. To byli nejvyhledávanější realitní témata posledních dvou měsíců. Jaká je praxe?

Číst více

Co byste si měli zjistit, než koupíte byt v osobním vlastnictví.

ČTĚTE, pokud nechcete hrát vabank, když kupujete byt v osobním vlastnictví. Získáte soupis všeho nutného, co musíte vědět, než podepíšete kupní smlouvu.

Číst více

Rozdíl mezi osobním a družstevním vlastnictví.

Při prohlídkách bytů často pokládám zájemcům otázku, zda preferují koupi bytu v osobním nebo družstevním vlastnictví. Oba typy vlastnictví totiž mají své plusy i mínusy, na které se podíváme.

Číst více

Bez zubaře, Bez učitele, Bez ševce, Bez... Bez realitky! Část I.

Tento článek nemá vůbec v plánu hanit známý inzertní portál, pouze ukázat složitosti a časovou náročnost spojenou s prodejem nemovitosti bez realitní kanceláře.

Číst více

Jaký a kdy budete potřebujet odhad nemovitosti?

S pojmem ODHAD NEMOVITOSTI jste se jistě setkali. Který, kdy a jestli budete potřebovat při své realitní transakci všechny odhady najednou se dozvíte v článku.

Číst více

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio