Tomáš John

Jsem obchodník analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kateřina Maříková

Mohu Vám nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také jedinečný web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

O nás

Profesně:

Vlastní zkušenosti s fungováním realitního trhu nás přiměly v roce 2016 vstoupit do tohoto složitého podnikání, neboť jsme cítili, že si klienti od realitních makléřů zaslouží daleko více, než se dostávalo nám samotným.

Sami jsme postrádali při tak důležitých životních krocích, jako je nákup nebo prodej nemovitosti, spolehlivého partnera, pravidelné informace a odbornost.

Díky tomu ovšem víme, co od naší spolupráce očekáváte vy.

Pracujeme na principu all inclusive servisu, při němž nám můžete celý proces prodeje s důvěrou svěřit. Postaráme se o to, abyste byli z celé transakce nadšení. Jsme vaši partneři, kteří vám ušetří spousty času a starostí. Odborníci, kteří odpracují přes 300 velkých i drobnějších úkolů potřebných k úspěšnému a bezpečnému prodeji. Obchodníci, kteří ví, jak seriózně prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu v co nejkratším čase.

Osobně/Lidsky:

Jsme milovníky dobrého jídla. Dovolenou vybíráme s odletem maximálně do 2 dnů a naše první kroky vedou nejčastěji do místních restaurací. Mimo to jsme dobrodruhy, kteří s radostí vyzkouší vše nové a zvědavci, kteří se neustále vzdělávají. Jsme sportovní nadšenci. Vyhledáváme jakoukoliv aktivitu, a to v kterémkoliv ročním období. Nejčastěji nás mimo práci potkáte kole nebo na sjezdovce. Jsme věčnými optimisty, kteří nepřestávají hledat řešení i ve složitých situacích. Vyhledáváme nové příležitosti pro osobní i profesní rozvoj a velice rádi poznáváme nové lidi.

A jak je již asi patrné – jsme životními partnery.

Další členové našeho týmu

V žádném případě bychom se neobešli bychom se bez dalších odborníků. Vytváříme si prostor proto, abychom se vám mohli naplno profesionálně věnovat.

  • Právní služby jsou v realitním zprostředkování samozřejmostí, ale než se dostaneme k tomuto kroku, využíváme služeb několika dalších specialistů, kteří přispívají k bezpečnému prodeji.
  • Technický specialista zajistí vašemu domu nebo bytu odborný posudek, kde zaznamená jednotlivá opotřebení či závady od sklepa až po půdu včetně fotodokumentace. Tento podklad slouží k ochraně vašich zájmů před případnými dodatečnými požadavky kupujících na slevu z kupní ceny.
  • Certifikovaný energetický specialista zajistí vaší nemovitosti průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), který jako vlastník musíte dle zákona 406/2000 Sb. zájemci předložit a kupujícímu předat nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.
  • Finanční poradce připraví individuálně 3 varianty pro financování kupní ceny vaší nemovitosti se zohledněním aktuálních úrokových sazeb a současných podmínek bank. Zároveň je pravou rukou zájemcům, kteří využijí pro financování nemovitosti hypotečního úvěru. Díky vzájemné kompatibilitě víme, v jaké fázi procesu se schvalování aktuálně nachází.
  • Odhadce je vám k dispozici v situacích, jako je např. majetkové vypořádání. 
  • Účetní se vám bude hodit v případě, pokud budete prostředky z prodeje nemovitosti vlastněné méně než 5, resp. 10 let vkládat do dalšího bydlení. Není nic horšího než se zamotat v kolonkách daňového přiznání.