Prodej 2+1+L, OV, 61 m2, Ústí n. Labem, Stavbařů

Prodáno

Zajímavý startovací byt či investice s návratností do 21 let.

  • Stavbařů 1, Ústí n. Labem
  • 61 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

2 200 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví na Severní Terase v ul. Stavbařů.
 
Pokud jste investor, budou vás zajímat 2 věci – návratnost investice a lokalita domu. Mohu vás ujistit, že obojí je více než uspokojivé. 
Návratnost vzhledem k tržním nájmům na Severní Terase, nepřesáhne 21 let. Byt je navíc ve stavu, kdy vás od okamžitého pronajímání nebude dělit ani měsíc. 13 let stará rekonstrukce bytu bude sloužit k vašim účelům ještě hezkých pár let.
Pokud řešíte investici i z pohledu nabídky pro co nejširší spektrum potencionálních nájemníků, určitě se shodneme, že dispozice bytu 2+1 s lodžií a jeho umístění do 4. NP domu se dvěma výtahy uspokojí převážnou většinu. Jak pár, tak jednotlivce, jak mladého nájemníka, tak nájemníka v letech. 
Všechny skupiny jistě ocení plnou občanskou vybavenost v podobě zastávky MHD, hypermarketu, úřadu, restaurací, ale i parkovací možnosti na soukromém parkovišti u domu za pouhých 605 Kč/měsíčně.

Byt může zůstat vybaven tak, jak je zobrazeno na fotografiích, což zejména pro mladé nájemníky studující na nedalekých fakultách, může být příjemným benefitem. Budete-li si ovšem přát byt vyklizený, zajistíme to.

Podle poslední účetní uzávěrky společenství vlastníků domu je naspořeno ve fondu oprav více, jak 4 mil. korun.
Pokud byste se rozhodli pro financování kupní ceny formou hypotečního úvěru, máme pro vás připraveno zvýhodněné financování.
A pokud byste posléze rádi pomohli s vyhledáním nejvhodnějšího nájemníka, rádi vám pomůžeme.

Těšíme se na setkání s vámi.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa