Prodej domu, 154 m2 (524 m2), Bystřany, Nové Dvory

Prodáno

Novostavba 2 km od centra Teplic.

  • Nové Dvory 31, Bystřany
  • 154 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

6 675 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice 4+kk na 137 m2 podlahové plochy, podlahové topení, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, 3 koupelny, 2 dílny. Co víc vaše rodina potřebuje?

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v části obce Bystřany – Nové Dvory.

Novostavba byla kolaudována v červenci tohoto roku. Rozdělena je na část denní v přízemí, kde se nachází velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a 1. koupelnou s rohovou vanou. Kuchyně zůstává plně vybavena vestavěnými spotřebiči a volně stojící dvoukřídlou lednicí. Celý prostor přízemí je v harmonii se zahradou, se kterou jej propojují francouzská okna. Celému prostoru dodává okouzlující denní světlo v odpoledních hodinách západ slunce nad přilehlými lesy.

Část noční v 1. patře domu tvoří druhá koupelna se sprchovým koutem, menší pracovna a 3 samostatné ložnice, kdy rodičovská je vybavena 3. koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Novostavba vznikla kompletní rekonstrukcí a přestavbou přízemního staršího rodinného domu z 1. poloviny 20. století s nástavbou 2. podlaží. 
Z původní stavby bylo použito pouze obvodové zdivo, které je smíšené. Zatepleno bylo zvnějšku polystyremen o tl. 150 mm. Stavba byla částečně podsklepena. Sklep byl zachován a rekonstruován na technickou místnost, kde se nyní nachází elektrický bojler o objemu 160 l pro ohřev teplé vody. Vytápění domu je řešeno elektrickým podlahovým topením.

Základy domu jsou izolovány nopovou folíí a drenáží.

2.nadzemní podlaží je vystavěno z YTONGU tl. 300 mm a jako přízemí je zatepleno polystyrenem o tl. 150 mm. Střecha domu je rovná s plechovou krytinou, zateplena skelnou vatou o tl. 360 mm.

Dům je napojený na vodovodní a elektrickou síť, plynofikace v obci není zbudována. Do dvou let by v obci měla začít výstavba kanalizační sítě. Do té doby dům využívá ČOV.

Na zahradě za domem najdete skladovací prostory ve formě dílny s velikostí 20 m2 a garáže se zastavěnou plochou 19 m2. Oba prostory jsou zděné a napojeny na elektřinu.
Garáž může složit jako sklad, uskladnění motocyklu či čtyřkolky. Do garáže není umožněn vjezd automobilu z důvodu zúženého průjezdu.

Na zahradě najdete dále kopanou studnu.

Lokalita disponuje rychlým nájezdem na dálnici D8 ve směru Ústí n. Labem – Praha.

Další informace, dokumentaci a více fotografií najdete na našich webových stránkách.

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa