PRODÁNO 1/2 domu s pozemkem 1.817 m2, Teplice, Polská

Prodáno

Polovina historické vily na prestižní adrese.

  • Polská 5, Teplice
  • 1817 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 600 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Rádi byste bydleli na prestižní adrese? Staňte se spolumajitelem historické vily z roku 1945, nacházející se v nejžádanější lokalitě Teplic v ulici Polská.

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme ideální polovinu vily, která představuje samostatný byt s velkorysým příslušenstvím v podobě slunné zahrady, garáže a společných částí vily.

Byt, který se nachází v přízemí vily, vám nabídne dispozici 3+1 a celkovou plochou 94 m2. Pokud jste milovníci architektury 1. poloviny 20. století, udělá vám jistě radost přítomnost tradičního arkýře v ložnici a zachovalých parket, špaletových oken i původních dřevěných dveří s obložkami. Tyto prvky novému interiéru dodají neopakovatelný historický šarm a vaše nová životní kapitola začne na moderním místě plném elegance.

K bytu náleží také podíl na společných prostorách vily, včetně půdy a rozsáhlého sklepa pod celým domem, což vám nabízí další úložný prostor nebo prostor pro vaše hobby. Součástí prodeje je rovněž samostatná garáž a podíl na rozlehlé zahradě o velikosti 1601 m2, která může být zpřístupněna v její horní část z obecní komunikace. Zahradu lze snadno přizpůsobit pro relaxaci, pěstování nebo jako bezpečné místo pro děti.

V blízkém okolí najdete vše k vašemu spokojenému životu. Neváhejte nám proto zavolat o termín prohlídky. Těšíme se na vás.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa