2+1+L, OV, 61 m2, Teplice, Březová ul.

Prodáno

Slunný byt v jedné z nejhezčích částí Teplic.

  • Březová 3230, Teplice
  • 61 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

2 940 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji vymezenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1+L s parkovacím stáním přímo před domem ve vyhledávané lokalitě Nová Ves v ulici Březová.

To co dělá bydlení na Nové Vsi tak atraktivní, jsou dokonalé výhledy na celé Teplice a Krušné hory. U tohoto domu pak jistě jeho poloha, která splňuje nároky na rychlý nájezd na dálnici ve směru Praha-Drážďany, ale hlavně – zajišťuje výhled z nabízeného bytu přímo do zeleně. Za domem jsou už jen lesy a louky, které oceníte, pokud jste pejskař nebo sportovec, ke svým volnočasovým aktivitám. 

Byt se nachází v 5. NP z celkových 6 nadzemních podlaží bytového domu. 
Jeho užitná plocha činí 53 m2 + 6 m2 lodžie. K bytové jednotce dále náleží menší sklepní kóje o velikosti 2 m2, která je umístěna v přízemí domu. 
To, co musím vyzdvihnout, je moderní dispozice bytu s větší koupelnou a předsíní, odkud je zpřístupněna velká komora/šatna. Co vás jistě potěší jsou větší okna v celém bytě, která bytu dávají dostatek světla po celý den. 
Součástí prodeje je i parkovací stání, a to pozemek parc. č. 678/50 o velikosti 16 m2, které je přímo před domem, a tak vám odpadá problém dnešních přeplněných sídlišť s parkováním.

Byt byl používán nájemníky a je proto potřeba počítat s investicemi, a to minimálně do výměny plovoucích podlah.
Topení je elektrické a ohřev vody zajišťuje bojler.

Potěší i příjemné měsíční náklady, které jsou nastaveny na dva uživatele bytu:
Záloha do fondu oprav 814 Kč
Elektřina 1990 Kč
Výtah 60 Kč
Správa budovy 140 Kč
Elektřina chodba 40 Kč 
Voda 600 Kč

Oproti okolní starší panelové výstavbě, která zde začala v 80. letech, by se dalo říct, že je tento cihlový dům poměrně mladík, protože byl postaven v roce 2007.

To základní máte hned po ruce:
Jen 100 m od domu jsou dva menší obchody – večerka, hospůdka a jako další vyhlášená restaurace Rozhled s cukrárnou, kterou najdete 450 m od domu. 
To ostatní si zařídíte v centru, kam se dostanete pohodlně vozem do 2 minut či MHD. jejiž zastávka je ve vzdálenosti 200 m od domu.

Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa