Prodej domu, 368 m2 (193 m2), Ústí n. Labem, Řeháčkova

Prodáno

Bytový dům s nájemníky se zhodnoceném 11 %.

  • Řeháčkova 7, Ústi nad Labem
  • 368 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 100 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dům tvoří 4 zapsané bytové jednotky s ideální velikostí k pronajímání. Součástí prodeje je i samostatně stojící garáž o velikosti 20 m². V současné době jsou všechny byty i garáž dlouhodobě obsazeny nájemníky.

Dům je připojený je na kanalizační a vodovodní síť a dálkový zdroj vytápění. Teplá voda je řešena pomocí elektrických bojlerů, které jsou umístěny samostatně v každé jednotce. Každá bytová jednotka je dále osazena podružným elektroměrem a vodoměrem.

Celý dům prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí. Aktuálně se dokončuje výměna střešní krytitny.

Dům je celý podsklepen a disponuje prádelnou a technickou místností v 1. podzemním podlaží.

K domu náleží zahrada o velikosti 97 m². 

Dispozice jednotlivých bytů:

  • 1.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 55 m²)
  • 2.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 63 m²)
  • 3.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 63 m²)
  • 4.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 60 m²)

INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Současné nájemní smlouvy jsou s nájemníky uzavírány na dobu určitou a prodlužovány dodatky. Nájemníci spolu s nájmem hradí také zálohy na služby spojené s dodávkou studené vody, tepla, elektrické energie, odvoz a odvádění odpadních vod, čištění jímek, osvětlení společných prostor a svoz komunálního odpadu*.

Sjednané nájemné je ve výši tržního nájemného!

  • Vzhledem k sousední průmyslové zóně Trmice a nedaleko vzdálené rozrůstající se průmyslové zóně Přestanov je dům vhodný i pro pronájmy pracovníkům stavebních firem.

* Nájemní smlouvy k náhledu obdržíte při fyzické prohlídce.

LOKALITA

Bytový dům leží pouhé 3 km od centra krajského města Ústí nad Labem a 2,7 km od nájezdu na dálnici D8 v městské části zvané Nové Předlice v řadové zástavbě jako krajní.

V lokalitě jsou plánovány v následujících letech investice radnice v řádech miliónů na modernizaci a zkulturnění této městské části. ČTĚTE VÍCE O ROZVOJI PŘEDLIC.

Nechybí zde hypermarket, několik obchodů, škol, mateřských školek, ale ani dostatek zeleně, a to do jednoho kilometru od domu. 

Předlice jsou za poslední desetiletí vnímány celkem negativně. Pochopitelně. Z krásných městských domů postavených ve dvacátých letech 20. století se stali útočiště pro nepřizpůsobivé a sociálně slabé, v tom horším případě ruiny hodné demolice a z části tzv. Nové Předlice vyloučená lokalita. „Torza nemovitostí “ zde bylo možné pořídit v řádech statisíců korun a obchod s chudobou tu jen kvetl.
Dlouho medializovaná problematika této lokality však přiměla vedení krajského města Ústí nad Labem věnovat této příměstské části patřičnou pozornost. V posledních letech se proto započalo s řadou projektů, které nechvalně známou lokalitu pomohou obnovit. Na přelomu roku 2018 došlo k demolici 18ti domů v ul. Na Nivách, které byli v havarijním stavu. V roce 2018 došlo v Předlicích k vybudování dětského hřiště. Od června 2019 se budovala nová komunikace ve všech ulicích Nových Předlic.
PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Ústecká radnice investuje osm milionů do zvelebení Předlic

Mapa