PRODÁNO byt 3+1+L, DV, 73 m², Dubí, Koněvova

Prodáno

Byt po kompletní rekonstrukci na klidném místě plném zeleně.

  • Koněvova 18, Dubí
  • 73 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 790 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení na klidném místě s dostatkem zeleně v okolí? Právě takové bydlení pro vás máme v lokalitě, kde se byty spíše dědí, a vy tak máte jedinečnou možnost na pořízení domova, kde se vám jednoznačně bude skvěle žít.

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme družstevní byt v majetku OSBD Teplice v nádherné lokalitě pod kostelem v Dubí v Koněvově ulici.

Byt najdete v posledním, 4. patře domu. Má dispozici 3+1 s lodžií téměř 6 metrů dlouhou a orientovanou za dům – k lesu. Bude tak ideálním místem pro váš relax a odpočinek. Obě ložnice jsou s výhledem na severozápad a tak poskytují skvělé klima pro kvalitní spánek zejména v letních měsících. Obývací pokoj s kuchyní je s výhledem na jihovýchod a zároveň na parkoviště před domem, kde vždy bez problémů zaparkujete.
Byt prošel před 7 lety kompletní rekonstrukcí včetně vyrovnání podlah, výměny veškerých rozvodů i nových štuků. Výběrem kvalitních materiálů a způsobem provedení rekonstrukce současní majitelé zajistili, že dnes budete mít pocit, jakoby se rekonstrukce dokončila teprve nedávno – celý byt je v bezvadném stavu a připravený k okamžitému nastěhování bez dalších investic.
Pokud jste rodina, jistě oceníte množství úložných prostorů k uskladnění všeho potřebného. K dispozici máte objemnou komoru, a to přímo naproti bytu, v přízemí pak sklep a společnou sušárnu, kočárkárnu i prádelnu.

Celý dům je již po kompletní revitalizaci včetně izolace střechy, která zajistila bytu snížení teploty v létě a udržení teploty v zimě. Na rekonstrukci objektu byl čerpán úvěr, který bude doplacen v roce 2035, a celkový rozpis nájmu najdete ZDE.
Nízkopodlažní dům není součástí žádné běžné sídlištní zástavby. Naopak. Je postaven ve vilové čtvrti v harmonii s okolní krajinou, kterou tvoří husté lesy jižních svahů Krušných hor.

Rádi Vás přivítáme na prohlídce bytu.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa