Prodej 3+kk+B, 67 m2, OV, Teplice, Březová

Prodáno

Ideální spojení bydlení v přírodě s dostupností města.

  • Březová 3232, Teplice
  • 67 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

3 490 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme byt v osobním vlastnictví v nejvyhledávanější části Teplic na Nové Vsi.

Najdete jej v ulici Březová, ve 2. patře cihlového bytového domu, který byl kolaudován poměrně nedávno – v roce 2005. Zasazen je na nejvyšší místo pod Věžový vodojem, jednu z dominant Teplic, do zeleně v podobě lesů a luk. Nesmí vás proto překvapit, že častými návštěvníky této lokality jsou srnky a jiná lesní zvířata.  

Bytový dům je ve výborném technickém stavu, a tak zde nejsou plánovány žádné větší opravy. Vnitřní prostory domu jsou vybaveny kamerovým systémem, a dá se proto předpokládat, že vaše bydlení zde bude po všech stránkách klidné a bezpečné. Dům je s bezbariérovým vstupem a moderním výtahem. K bytovému domu patří i okolní zahrada o velikosti 1 525 m2, kde je vybudováno ohniště a dětské pískoviště pro obyvatele domu.

V pěší dostupnosti domu je základní občanská vybavenost v podobě dvou večerek, restaurace Rozhled s cukrárnou, zastávky MHD a základní školy. Tu další pak najdete v centru Teplic, které je vzdáleno pouhé 3 km.

Váš nový byt se nachází ve 2. patře. Orientován je na východní stranu s výhledy do zeleně skrze veliká okna, která zajišťují i v odpoledních hodinách dostatek denního světla. Dispozičně je řešen jako 3+KK s balkónem. Vnitřní užitná plocha bytu činí 62,1 m2, balkón vám pak bydlení zvětší o další 4 m2. V přízemí domu je umístěný zděný sklep s velikostí 1,2 m2 a výškou stropu cca 3 m. Pohodlně tak zde zavěsíte i 3 kola a stále vám zbyde dostatek prostoru na další sportovní vybavení.

Na měsíční náklady bytu se podívejte níže.

Byt zůstává vybaven vestavnou skříní a kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, elektrickou varnou deskou a digestoří.

O vytápění v bytě se postarají elektrické přímotopy a o ohřev vody 120 l. bojler zn. Dražice. 

Byt je připravený k okamžitému bydlení. Stačí nám zavolat a domluvit si prohlídku. 

Těšíme se na setkání s vámi!

Mapa