Na prodej 3+1, DV, 75 m2, Teplice, Opavská

Prodáno

Byt, ze kterého nebude chtít odejít.

  • Opavská 2614, Teplice
  • 75 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 800 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám ke koupi exkluzivně nabízíme byt v lokalitě, kde další příležitost k pořízení bydlení budete mít až za hezkých pár měsíců. Možná let. Na Bílé Cestě v ul. Opavská.

Pouze obvodové zdivo a jedna příčka. Tak vypadal tento byt v roce 2014. Vás ale můžou starosti s rekonstrukcí minout, protože máte unikátní možnost nastěhovat se do kompletně zrekonstruované 3+1 o ploše 67 m2, umístěné ve 2. patře (3. podlaží) nízkopodlažního domu.

Všechno nové. Kuchyně, dveře s obložkami, vinylové podlahy, rozvody vody i elektřiny, koupelna. Na pár let tedy máte vystaráno a na byt nemusíte ani sáhnout. Stačí vymalovat a můžete se ihned nastěhovat. Byt je okamžitě k dispozici. Rekonstrukce probíhala s ohledem na praktické využití prostoru a harmonický a vzdušný dojem celého bytu, neboť rodina, která zde žila, měla v plánu vybudovat si zde domov v pravém slova smyslu. A povedlo se.

Nutností rodinného bytu jsou úložné prostory. Máme sklep? Ano! Zděný s velikostí 6 m2. A k tomu dokonce i další komoru přímo naproti bytu a sdílenou 7 metrovou lodžii na patře.

Neméně podstatná je při koupi jakékoliv nemovitosti ekonomika provozu, a proto shrneme to nejdůležitější:

  • Vlastníkem domu je bytové družstvo MÍR Teplice a záloha na opravy spolu se všemi poplatky na provoz domu vč. úklidu aktuálně činí 1.650 Kč měsíčně.
  • Do 30.4.2023 by měla být dokončena rekonstrukce střechy domu, která je částečně financována úvěrem, který bude splácen po dobu 6 let. Splátka bude přeúčtována jednotlivým družstevníkům. V našem případě bude činit 1.000-1.100 Kč měsíčně.
  • Vyúčtování spotřeby tepla a vody najdete zde.

Kvalitu lokality netřeba dlouze představovat. Dům je v bezprostřední dostupnosti zeleně, a tak vás v zimně nepřekvapí, že vám budou děti za domem sáňkovat, nebo že z okna zahlídnete veverku. Špičková dostupnost občanské vybavenosti také potěší – zastávka MHD s několika spoji přímo pod domem, základní a mateřská škola v pěší dostupnosti, obchůdek s potravinami, nedaleká restaurace Rozhled s cukrárnou.

Není proto divu, že současní majitelé v lokalitě zůstali, pouze potřebovali větší byt. Nejste na tom náhodou stejně?

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa