Prodej 4+1+L, DV, 78 m², Teplice, Jaselská

Prodáno

Velkým benefitem bytu je jeho orientace, která je obývacím pokojem a kuchyní směrována na východ a ložnicemi směrována na západ.

  • Jaselská 2, Teplice
  • 78 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 360 500 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízím převod družstevního podílu k bytové jednotce v Řetenicích.

Byt má velikost 78 m² a v této lokalitě jedinečnou dispozici 4+1 s lodžií. Nachází se ve 2. patře nízkopodlažního panelového domu, který je již zcela revitalizován – zateplen, s plastovými okny a vyměněnými vchodovými dveřmi.
I samotný byt je po celkové rekonstrukci. Podlahovou krytinou jsou kvalitní plovoucí podlahy v kombinaci s dlažbou (koupelna). Ve vstupní chodbě a ložnici jsou umístěny vestavěné skříně zhotovené na zakázku, které zůstávají součástí prodeje. Další úložné prostory jsou v komoře na schodišti vedle bytu a v plechovém boxu vedle vstupních dveří domu. 

Velkým benefitem bytu je jeho orientace, která je obývacím pokojem a kuchyní směrována na východ a ložnicemi směrována na západ. Nebude Vás tak budit ostré ranní slunce a večer budete usínat při jeho západu. Dále je to také poloha domu blízko centra města i nájezdu na rychlostní silnici, spojující Teplice s dálnicí D8.

V okolí domu najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně několika mateřských i základních škol, obchodů, poštu, zastávku MHD a další, ale také přírodu v docházkové vzdálenosti. Mohu proto tuto lokalitu doporučit pro klidné a příjemné bydlení rodině s dětmi.

BYT BUDE VOLNÝ OD PROSINCE 2020.

Pokud Vás nabídka zaujmula, zavolejte si prohlídku nyní. Těším se na setkání s Vámi.

Mapa