Prodej komerčního areálu, Lahošť

Volné

Komplex nemovitostí, který kombinuje komerční prostory s možností pohodlného bydlení. 

  • U Kapličky 6, Lahošť
  • 3075 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

13 500 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám exkluzivně představujeme jedinečnou příležitost získat komplex nemovitostí, který kombinuje komerční prostory s možností pohodlného bydlení. 

Tento areál se rozkládá na pozemku s celkovou plochou 3.075 m², z čehož 815 m² tvoří zastavěná plocha pro komerční využití, 790 m² zpevněná plocha a 132 m2 zastavená plocha domu.

KOMERČNÍ PROSTORY

Hlavní budova disponuje dvěma nadzemními podlažími, které jsou ideálně připraveny k realizaci Vašich podnikatelských záměrů. V prvním nadzemním podlaží najdete rozsáhlé skladovací prostory výškou stropu 3,6 m a sociální zařízení, zatímco druhé podlaží je vyhrazeno pro kancelářské prostory, ideální pro administrativu a zázemí Vaší firmy. Prostory jsou po celkové rekonstrukci, díky čemuž je zajištěn vysoký standard a pohodlí pro jejich uživatele. K hlavní budově dále přiléhá soubor jednopodlažních staveb vhodných pro další skladování. Skladovací prostory jsou zpřístupněny přes nakládací rampu nebo hlavní vchod do budovy.

Vjezd na pozemek je z obecní silnice skrz zděnou bránu s průjezdem 3,4 m.

Objekt je vytápěn kotlem na tuhá paliva a je připojený na veřejnou kanalizaci a vodovod.

BYDLENÍ PRO MAJITELE NEBO ZAMĚSTNANCE

Součástí areálu je i samostatně stojící dům s dispozicí 3+kk, který poskytuje útulné a soukromé bydlení. Tento dům před dokončením byl v roce 2015 kolaudován jako zahradní domek, což nevylučuje možnost trvalého bydlení. Nejenže poskytuje ideální prostor pro relaxaci po práci, ale také může sloužit jako ubytování pro Vaše klíčové zaměstnance. K dokončení chybí zhotovení podlah, osazení dřevěných příček sádrokartony a kuchyňská linka.

Před domem je umístěný zapuštěný bazén a zahrada kolem domu je rovinatá a udržovaná.

LOKALITA

Nemovitost se nachází v klidné a strategicky výhodné lokalitě Lahošť s výbornou dopravní dostupností. Tato lokalita je známá svým rychlým rozvojem a stává se stále více žádanou nejen pro bydlení, ale i pro podnikání.

Nabízíme Vám nejen prostor pro Vaše podnikání, ale i možnost kvalitního bydlení či investici s potenciálem budoucího zhodnocení. Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. 

Mapa