Prodej stavebního pozemku, 2.401 m2, Řehlovice – Radejčín

Top

Pozemek na vesnici, která leží pouhých 5 km od dálnice D8.

  • Radejčín
  • 2 401 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

3 649 520 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Pokud hledáte pozemek pro svůj dům v moderní satelitové zástavbě, rovnou tyto řádky přeskočte. V opačném případě, pokud hledáte jedinečné místo, čtěte dál.

V CHKO Českého středohoří, nedaleko krajského města Ústi nad Labem a 5 km od nájezdu na D8 ve směru Praha-Drážďany, vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek, který najdete v Radejčíně na konci slepé ulice jako poslední. Za pozemkem se nachází už jen vzrostlé stromy na parcelách, které jsou územním plánem určeny jako plochy zeleně a nezastavitelné.

Váš dům bude stát na velmi mírně svažitém pozemku, pod kterým se okolní pozemky lámou ještě více, takže o své soukromí a klid nepřijdete. Podle územně plánovací informace pozemek můžete až ze 40 % zastavět stavbami, zpevněnými plochami a domem o maximálně 2 nadzemních podlažích s podkrovím. Vzniká tak nespočet možností, jak velikost pozemku využít na maximum. Možná vás napadlo, že příležitostí je pozemek také rozdělit a část prodat nebo ponechat pro děti – i taková možnost tu existuje. Hranice pozemku s příjezdovou obecní komunikací je dost široká na vybudování dvou samostatných vjezdů. V této části končí vodovodní řád a bude zde do pár měsíců umístěn také elektrický rozvaděč, k němuž je již smlouva s ČEZ distribuce podepsána a za který je poplatek již uhrazen.

V Radejčíně a okolí najdete základní občanskou vybavenost včetně školky a 1. stupně základní školy. Vše ostatní v Ústí nad Labem či Teplicích, které jsou po D8 vzdálené pouhých 15 minut. Okraj Prahy pak navštívíte za 41 minut.

Místo je nádherné. Přijďte se o tom přesvědčit sami a zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Mapa