Prodej stavebního pozemku, 738 m2, Teplice, Šípková

Top

Pozemek s ideální velikostí jen 2 km od centra Teplic.

  • Šípková, Teplice
  • 738 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 395 900 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Rádi byste si pořídili pozemek pro stavbu rodinného domu na místě, které by vás nesvazovalo nutností permanentního rozvážení vašich ratolestí? A co takhle pozemek vzdálený jen 2 km od centra Teplic?

V zastoupení majitele vám právě jeden takový nabízíme ke koupi.

Stavební pozemek o rozloze 738 m2 je téměř jak na míru pro ty, kdo si chtějí postavit svůj vysněný dům, aniž by museli trávit veškerý svůj volný čas údržbou rozlehlé zahrady. Jeho orientace na jihovýchod navíc zaručuje celodenní sluníčko, které vtáhne do vašeho domova radost a teplo, a zvyšuje potenciál pro umístění solárních panelů, které budou šetřit jak přírodu, tak vaši peněženku.

Co je na tomto pozemku výjimečné? Je mírně svažitý, což přináší možnosti pro zajímavé architektonické řešení. A co víc, je zde možnost stavby bez omezení rozměrů, ať už pro bydlení či rodinnou rekreaci. Jen si to představte – prostorný rodinný dům s dvojgaráží a bazénem a vaše rodina grilující na terase při západu slunce nebo útulná chata pro víkendové úniky ze shonu města.

Při plánování však nezapomeňte, že 40 % plochy pozemku, tedy 295,2 m2, bude muset zůstat nezastavěno pro přirozené vsakování vody. To ale jenom zvyšuje potenciál pro vytvoření nádherné a snadno udržovatelné zahrady. 

Připojení k vodovodu je možné v obecní komunikaci na hranici pozemku, ovšem o připojení zatím nebylo požádáno. Kanalizace je v této části města řešena ČOV na vlastních pozemcích. 

Do 15 minut dojdete pěší chůzí z pozemku do samotného centra pulzujících Teplic, velký obchod Albert či Lidl naleznete pouhý kilometr.

Pozemek je obklopen relaxačním prostředím staveb pro rekreaci a pár rodinnými domy, které tvoří harmonickou sousedskou atmosféru. Pokud tedy hledáte místo pro svůj každodenní relax, zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Mapa