2+1+B, DV, 52 m2, Teplice, Svojsíkova

Prodáno

Byt, který zůstává vybaven.

  • Svojsíkova 23, Teplice
  • 52 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 986 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme kompletně zrekonstruovaný družstevní byt ve Svojsíkově ulici.

Klíčová byla při jeho nedávné rekonstrukci praktičnost a uspořádání tak, aby vyhovoval dnešním standardům. Kromě toho základního, jako byla výměna rozvodů elektřiny, odpadů i vody, podlahové krytiny, instalace bodového osvětlení a natažení nových štukových omítek, vznikla také drobnou úpravou dispozice komora, a to v místě, kde byl v minulosti zbudován vchod do kuchyně. Dnes zde umístíte pračku a uskladníte všechno vybavení, které k životu potřebujete, ale nechcete vidět. Také byla využita možnost rozšíření koupelny a uspořádání sanity tak, aby byl maximálně využit vzniklý prostor. Najdete tu tak část pro sprchování za zástěnou i plnohodnotnou vanu pro zasloužený relax v teplé koupeli. 

Kuchyně svým spojením s obývacím pokojem dostala zcela nový kabát v podobě prostorné kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči (trouba, indukční varná deska), hlubokými šuplíky s tlumeným dojezdem a granitovým dřezem. Samozřejmostí je osvětlení pracovní plochy po celé její délce.

Vzdušnost tohoto jižně orientovaného bytu podpořili vhodně zvolené barvy zařizovacích předmětů a nábytku a pokud se vám líbí, máme pro vás dobrou zprávu – z velké části zůstává byt nábytkem vybaven.

Jedním z posledních benefitů, které přispějí k vašemu pohodlnému bydlení, jsou okna v ložnici a balkónové dveře opatřena rolovacími sítěmi proti hmyzu a zastřešený balkón.

Byt najdete ve 3. patře cihlového domu po kompletní revitalizaci, který je v majetku SBD „Mír“ Teplice.

Pokud byt nadchnul i vás, stačí mi jen zavolat a domluvit si prohlídku.

Těším se na viděnou.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa