Statisticky 87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců od spuštění prodeje a za kupní cenu přibližně o 10-15 % vyšší, než je v lokalitě běžné za pomocí videoprohlídky, homestagingu a profesionálních fotografií.

Proč video?
Video je fantastickým nástrojem, kterým dokážete spojit a předat zájemci v jednom celku obraz, informace a atmosféru, a to do 2 minut. Video umí v zájemci vyvolat emoce a zvyšuje zájem o nemovitosti, které jsou takovou formou prezentovány. 

Velká konkurenční výhoda!
Videoprohlídky jsou dnes velkým lákadlem pro zájemce. Už na první pohled se inzerce obsahující video liší od ostatních nabídek nemovitostí, a to vyobrazením spouštěcí šipky ► PLAY. Taková prezentace je velmi lákavá a vám zvýší návštěvnost inzerce až o 403 % (zdroj Sreality.cz).
Pouze 4 % z nabízených nemovitostí je současné době prezentována pomocí videoprohlídky a vzniká tak velký prostor, jak vašeho cílového kupujícího zaujmout.

Sociální sítě a reklama
Video je atraktivní a moderní forma propagace nemovitosti také na sociálních sítích. Dnešní zrychlená doba nahrává rychlému přísunu relevantních informací v krátkém časovém úseku. Dávno jsou pryč doby, kdy by konzument chtěl na sociální síti pročítat dlouhé texty popisku nemovitostí a následně studoval fotografie. Konzument musí být zaujmut akcí a pohybem, teprve poté začne příspěvek se zájmem studovat.

Láska na první pohled
Videoprohlídka, pokud je zhotovená na profesionální úrovni, umí divy. Předně předá emoce a ty k obchodu s realitami neodmyslitelně patří. Pokud vynecháme investory hledající vhodnou příležitost, jsou kupujícími hlavně ti, kteří hledají vysněný domov. A nový domov, kde panuje příjemná rodinná atmosféra, která z videoprohlídky dýchá, dostane vždy přednost. 40 % finálních kupujících se nám přiznalo, že se právě díky videoprohlídce do dané nemovitosti zamilovalo ještě před její fyzickou návštěvou.

Co Vám videoprohlídka přinese:

  • vaše nemovitost se stává pro zájemce exkluzivním zbožím
  • videoprohlídka má větší dosah na sociálních sítích
  • větší návštěvnost a sledovanost inzerce = větší pravděpodobnost zaujmutí konečného kupujícího
  • vyvolané emoce přivedou více zájemců = uspořádání prohlídkového dne 
  • prodej v krátkém čase bez dalších měsíčních nákladů

 

Ať už vlastníte zahradu nebo nadstandardní vilu, videoprohlídka bude vždy součástí prezentace, kterou Vám zajistíme. 

Spojíme se s vámi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio