Home staging

Home staging je službou, která přichází na řadu jako jedna z prvních, které vám poskytneme. Jedná se totiž o kvalitní přípravu dané nemovitosti k prodeji a jejím cílem je vytvoření přesně takového domova, kde si váš budoucí kupující bude umět představit sám sebe: jak si v daném domě bude číst knihu na pohodlném gauči, kde si bude vychutnávat kávu a jak příjemně se mu bude vařit v kuchyni.

Princip homestagingu spočívá v tom podívat se na nemovitost očima zájemce, přemýšlet nad tím, co vidí a připravit jí tak, aby se pro něj stala neodolatelnou.

Kromě toho bude vaše nemovitost vypadat v realitní inzerci vždy trochu jinak, než ostatní. Vzdušně, elegantně a exkluzivně.

Jeden případ za všechny

homestaginghomestaging
homestaging
homestaginghomestaging
byt na Šanově

Po několika měsících bez jediného zájemce a celkem 2 letech neúspěšného prodeje s více realitními kancelářemi nás majitel mezonetového bytu v ulici Klášterského v Teplicích požádal o pomoc.

Náš tým připravil zcela novou koncepci dispozice bytu, který byl částečně orientován do podkroví, s důrazem na propojení jeho dvou částí do funkčního celku. Home staging obsahoval výmalbu, opravy, změnu rozmístění zanechaného nábytku, doplnění a zápůjčku chybějícího nábytku, instalaci a zápůjčku dekorací a textilií.

Od prvního dne spuštění inzerce jsme byli kontaktováni řadou zájemců o prohlídku. Prohlídek bylo celkem uskutečněno 21.

Poslední inzerovaná prodejní cena u konkurenčních RK byla 2.097.000 Kč.

Nám se i díky homestagingu podařilo prodat byt za cenu 2.355.000 Kč, a to po 28 dnech v nabídce.

Majitel díky spolupráci s námi získal z prodeje bytu o 258 000 Kč více, než byla poslední inzerovaná cena konkurence.

Statistika uvádí, že si 90 % zájemců není schopno představit prázdnou nemovitost se zařízením. Proto vlastníme k zapůjčení nábytek a dekorace na zařízení 6 domů a několika bytů a zápůjčku ponecháváme v nemovitosti po dobu celého prodeje.

Umíme se postarat i o domov, kde se plnohodnotně žije a odosobnit jej tak, aby si zde zájemce dokázal představit sám sebe.

Podívejte se níže na fotografie před homestagingem a po jeho provedení (táhněte šipkou do stran):

Hodnocení RK Premia na Firmy.cz
RK Premia na Firmy.cz
Realitní služby pro Ústecký kraj

Realitní služby poskytujeme po celém Ústeckém kraji, zejména v těchto městech:

  • Teplice
  • Most
  • Ústí nad Labem
  • Chomutov
  • Děčín
  • Litoměřice
  • Litvínov

Rádi Vám pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo koupí nemovitosti i kdekoliv jinde.

Kontaktujte nás