Prodej domu, 240 m² (174 m²), Teplice, Souběžná

Prodáno

Řešením úspory na vlastním bydlení může být pořízení vícegeneračního rodinného domu.

  • Teplice, Souběžná ul.
  • 300 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

5 597 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Řešením úspory na vlastním bydlení může být pořízení vícegeneračního rodinného domu. Jeden po celkové rekonstrukci máme.

Koupě vlastního domu se v současné situaci na hypotečním trhu může jevit jako výsada pro horní vrstvu obyvatelstva. Ne však v případě, kdy přistoupíte na možnost koupě domu určeného pro vícegenerační bydlení, které vám může měsíční náklady značně snížit.

Pokud jste takovéto alternativě nakloněni, je možná právě tato nabídka tím pravým pro vás.
V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi řadový dům na periferii centra Teplic v ulici Souběžná. Disponuje 3 patry, kdy v každém najdete samostatný byt.
V přízemí bude byt vhodný pro babičku či dědu. Bezbariérová 1+1 o podlahové ploše 38 m2 s vlastní koupelnou nabídne také samostatný vstup na zahrádku o velikosti 54 m2.
Byt v 1. patře bude vhodný pro vaše rodiče. Má dispozici 3+1 podlahovou plochu 76 m2, a tak zde najdou i místo, kde si od sebe budou moci odpočinout. Současný majitel zde zvnějšku budovy vybudoval také terasu, kterou s bytem stačí propojit francouzským oknem.
A konečně byt pro vás ve 2. patře. Své kouzlo získává díky částečnému podkroví s dispozicí 3+1a podlahové ploše 86 m2. Zejména vaše dospívající děti ocení vlastní pokoj s naprostým soukromím a podlahovou plochou 19 m2, plně oddělený od centra bytu – prostorného obývacího pokoje propojeného s kuchyní a zvětšenou koupelnou 15 m2, kde najdete jak vanu, tak i sprchový kout.

Celý dům prošel před 12 lety vnitřní rekonstrukcí, a to včetně všech rozvodů a výměny oken za plastová, v podkrovní části střešní dřevěná. Byla vyměněna střešní krytina a dům byl částečně zateplen. 
O vytápění se starají separátní plynové kotle Dakon, které jsou umístěny v jednotlivých bytech. Každá bytová jednotka má vlastní plynoměr a elektroměr.

V přízemí domu je také garáž a dílna.

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Mapa