Prodej 3+1+L, DV, 78 m², Teplice, Jugoslávská

Prodáno

Nabízíme k prodeji opravdu velký byt o dispozici 3+1+L v družstevním vlastnictví o obytné ploše 78 m².

  • Teplice, ul. Jugoslávská
  • 83 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 746 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli ke koupi opravdu velký byt o dispozici 3+1+L v družstevním vlastnictví o obytné ploše 78 m².

Majitel bytu nabízí možnost přikoupit si k bytu garáž v družstevním vlastnictví za cenu 250 000 Kč, která je přímo v domě pod bytem, a to mi připadá, jako hodně zajímavá nabídka, která dává na dnešních přeplněných sídlištích obzvlášť smysl. Tedy pokud vlastníte auto.

Byt se nachází v nízkopodlažním panelovém domě v prvním patře z celkových 4 NP, ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě Bílá Cesta na ulici Jugoslávská. V každém vchodě domu je pouze 8 bytových jednotek a bydlí zde převážně starousedlíci.

Dům je již po celkové revitalizaci a co je důležité – je bez úvěrů, tedy s velmi nízkými náklady ve výši pouhých 1.649 Kč měsíčně + zálohy. Rozpis nájmu najdete zde. Z tohoto pohledu bude byt zajímavý i pro investora.

Byt je v původním zachovalém stavu určený do kompletní rekonstrukce včetně elektřiny. Bytové jádro koupelny je umakartové, kde díky vhodné dispozici můžete zvětšit půdorys koupelny o prostor v kuchyni.
Je fajn mít kam uskladnit mimo sezóní věci, a tak vás potěším informací, že k bytu náleží menší komora v mezipatře a velká sklepní kóje.

Bílá Cesta je preferována pro možnost rychlého napojení na rychlostní komunikaci. V blízkosti naleznete večerku a restauraci Rozhled, školu a školku do 200 m od domu. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu pro bydlení rodin s dětmi pro velmi příjemnou všude přítomnou zeleň. Proto, pokud to není nezbytné, se tu byty neprodávají, ale spíše dědí.

Bytů o této dispozici nebývá v nabídce mnoho, proto nás kontaktujte a domluvte si termín prohlídky.
Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa