Prodej domu, 118 m² (1126 m²), Háj u Duchcova, Duchcovská

Prodáno

Novostavba rodinného domu.

  • Duchcovská 389, Háj u Duchcova
  • 118 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

4 793 500 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji nízkoenergetickou, právě dokončovanou NOVOSTAVBU v atraktivní lokalitě Háje u Duchcova. Typově se jedná o bungalov o dispozici 4kk s obytnou plochou 118 m². Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s francouzským oknem.

Není nutné ztrácet čas s výstavbou, pokud Vás od úplně nového domu dělí jen pár krůčků…

Dům v Háji u Duchcova je právě dokončovanou novostavbu v atraktivní lokalitě pro rodinný život. Typově se jedná o bungalov o dispozici 4kk s obytnou plochou 118 m² a úložným prostorem v podkroví.

Dominantou domu je příjemně prosvětlený, prostorný obývací pokoj s francouzským oknem orientovaným na západ, a s velkorysým prostorem pro umístění kuchyňské linky i jídelny. V domě se nachází další 3 samostatné ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2 toalety a technická místnost. Celý dům je velmi příjemně zařízen v moderních, neutrálních a světlých tónech, které se skvěle kombinují s jakýmkoliv nábytkem a dekoracemi.

O DOMĚ

Dům je dispozičně řešený jako 4kk.

Obývací pokoj s velkorysým prostorem pro umístění linky a jídelny o velikosti 39 m2 je v harmonii se zahradou, se kterou jej propojuje francouzské okno. Celému prostoru dodává okouzlující denní světlo v odpoledních hodinách západ slunce nad přilehlými lesy.

Samostatné ložnice se v domě nachází 3. Hlavní, rodičovská ložnice, má plochu 18,45 m2.  Dětské pokoje mají pak plochu 12,25 m2 a 15,75 m2.

Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC má plochu 8,5 m2 a technická místnost, kde se nachází další, separátní WC, má plochu 3,6 m2.

Idylku moderního bydlení dokončuje úložná část domu v půdním prostoru.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Nosnou konstrukci domu tvoří zdivo ze stavebního systému YTONG P4-500 o tl. 300 mm a obvodové zdivo je zatepleno tepelnými izolačními deskami EPS-70 o tl. 150 mm. Vnitřní nenosné příčky jsou z příčkovek tl.150 mm. 

Krov je dřevěný, z dřevěných vazníků, střecha je s velkoplošnou plechovou krytinou SATJAM GRANDE, zateplena stříkanou izolací. Konstrukce střechy je navržena s maximálním ohledem na klimatické podmínky. Podhledy zatepleny izolací z minerálních skelných vkláken UNIFIX v tl. 320 mm.

Základy domu tvoří základové pásy z betonu XC2 pevnosti C 20/25 s vodorovnou izolací proti zemní vlhkosti. Jedná se o pásy Bitagit 40 Al. K zateplení podlah byl použitý pěnový polystyren EPS 150 S v tl. 120 mm a systémová deska pohlahového vytápění tl. 50 mm.

Jeho zastavěná plocha 136 m2, užitná plocha pak 111 m2.

Otvory domu jsou osazeny trojkřídlými a francouzskými plastovými okny s izolačním dvojsklem ve tmavě modré barvě.

Vytápění domu zajišťuje teplovodní podlahové topení v kombinaci s elektrickým kotlem.

Dům je zpřístupněný z obecní komunikace a napojený je na elektřinu, vodovodní řád a veřejnou kanalizaci. Plyn je přiveden na hranu pozemku.

V každém pokoji je příprava na rozvod TV kabelů.

ZAHRADA

Pozemek má velikost 1 126 m2.

Z části od silnice je ohraničen betonovým plotem z betonových panelů a z části plotem z pletiva.

Vjezdová brána je s elektrickým pohonem na dálkové ovládání a s přípravou v domě na usazení elektrického vrátného.

Pozemek je dotčený ochranným pásmem plynovodu, vedoucího na sousedním pozemku. dokumentaci najdete níže.

O LOKALITĚ

Obec Háj s osadou Domaslavice leží na úpatí Krušných hor v obklopení měst Osek, Hrob a Duchcov. Horní částí obce prochází železniční trať Most – Moldava, postavená ve druhé polovině 19. století. Dolní část obce se nachází na železniční trati Litvínov – Teplice. Nadmořská výška v obci kolísá mezi 244 m n.m. (u dolní železniční zastávky) až po 350 m. n. m. v osadě Domaslavice.

Žije zde přibližně 1 200 obyvatel a přímo v Háji nebo ve 2 km vzdáleném městě Osek najdete plnou občanskou vybavenost.

Mapa