Prodej bytu 3+1+L, OV, 76 m2, Jasmínová, Krupka

Prodáno

Nebojte se rekonstrukce. Tento byt za to stojí.

  • Jasmínová 237, Krupka
  • 76 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

1 590 000 Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli ke koupi perfektní byt v osobním vlastnictví v Jasmínové ulici v Krupce.

Čím si vysloužil slova chvály?

  • Jeho orientací. Kuchyně, obývací pokoj s lodžií a hlavní ložnice jsou orientovány na východ. Ráno tak budete mít dostatek přirozeného světla, a naopak v odpoledních hodinách, až si budete chtít po práci odpočinout, vás nebude obtěžovat ostré slunce. Další pokoj je orientován na sever, což oceníte zejména v letních měsících, kdy tu bude velmi příjemné klima.
  • Dispozicí. 76 m2 v bytě 3+1 je celkem standardní výměra. Ovšem – pokud se jedná o byt v panelovém domě, vnitřní uspořádání bytu si jen těžko upravíte a ve většině bytových domů se budete muset smířit s vymezeným (čtěte „malým“) prostorem pro koupelnu. Tady to není tak úplně pravda. Šikovné umístění bytového jádra a stoupaček hned vedle kuchyně, která má délku 5,6 m a šířku 3,5 m, vám umožní vyhrát si s uspořádáním této části bytu bez omezení její funkčnosti a prostoru.
  • Stav bytu. Tady nekoupíte žádného zajíce v pytli. Tady vám od prvního momentu bude jasné, že budete muset investovat. Jak peníze, tak čas. A není na tom právě toto to pěkné? Mít možnost nepokračovat v historii bývalých majitelů ale tvořit ve zbrusu novém svou vlastní? Vybrat si podlahy, obklady, linku i spotřebiče podle vlastních preferencí a vytvořit místo, kde se budete cítit jednoduše doma?

Byt se nachází v 5. NP z celkových osmi NP, ve velmi klidné lokalitě Krupky – Maršova, přímo pod supermarketem Penny. U domu je vybudováno parkoviště, a tak nákupy, ani nic jiného, nebudete muset tahat nekonečně metrů.

Dům je již po celkové revitalizaci a v současné době se dokončují stavební práce v suterénu domu, díky čemuž bude vybudován do domu druhý, bezbariérový vstup. Před nedávnem byli na střechu domu instalovány solární panely pro ohřev vody, a lze tak předpokládat snížení nákladů na TUV.

Rozpis nákladů bytu najdete zde.

Lokalita má rodinám s dětmi co nabídnout. Nejen Penny, ale i supermarket Tesco je v pěší dostupnosti domu. Stejně tak i několik školek a základních škol, lékárna, dětská hřiště a neomezeně možností pro volnočasové aktivity v přírodě, která celou oblast Krupky obklopuje.

K bytu náleží sklepní kóje v 1. PP domu. 

Byt je kompletně vyklizený a je okamžitě k dispozici a pokud zaujmul i vás, kontaktujte nás a domluvte si termín prohlídky. 

Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa