PRODÁNO byt 2+1, OV, 55 m2, Dubí, ul. Sídliště Družba

Prodáno

Moderní a plně vybavený k okamžitému nastěhování či k investici.

  • Sídliště Družba 501, Dubí
  • 55 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 105 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Poohlížíte se po bytě, který bude moderní, se skvělou dispozicí, v bezvadné lokalitě a kam bude možné se okamžitě nastěhovat bez ztráty času s nákupem vybavení?

Přesně takový byt vám v zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi v ul. Sídliště Družba v Dubí.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí před 6 lety a v té době zde nezůstal tzv. „kámen na kameni“. Bylo vybudováno vše kompletně od znova – jádro, veškeré rozvody včetně rozvodů topení, nové podlahy, úprava dispozice. S novou dispozicí se myslelo na využití každého centimetru a díky tomu byt působí velmi moderně, celistvě a harmonicky.

Zůstává kompletně vybavený jak veškerým nábytkem, tak spotřebiči od lednice počínaje po žehličku konče. Bez nadsázky tak můžete věřit, že vám bude stačit sbalit si pár osobních věcí a můžete okamžitě bydlet. Nebo Váš nájemník, pokud nad bytem zvažujete investičně.

Svým umístěním do 4. patra domu, který je po celkové revitalizaci, bude vyhovovat spíše mladším ročníkům, neboť v domě není výtah. Za to ale v suterénu najdete zděný sklep s velikostí 4 m2 a spousty dalšího místa ve společných prostorech, kam bezpečně umístíte cokoliv, co v bytě denně nepotřebujete.

Byt je v osobním vlastnictví a součástí společenství vlastníků jednotek, které se o dům a okolí velmi dobře stará. Za domem např. najdete oplocenou zahradu, kde je možnost nejen věšet prádlo, ale i grilovat s přáteli či sousedy, ze kterých se vaši přátelé jistě brzy stanou. V celém domě a jeho okolí panuje téměř rodinná atmosféra, což dotvoří idylku spokojeného života v Dubí.

Dubí je totiž místem, které si od prvního momentu zamilujete. Ať bude příčinou klidná a převažující vilová zástavba v okolí domu nebo okolní, rozsáhlé lesy na jižních svazích Krušných hor, brzy pochopíte, proč se zde byty často neprodávají, ale spíše dědí…

Je toto byt pro vás? Zavolejte nám a na prohlídce se sami přesvědčíte.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa