PRODÁNO 4+1+L, DV, 92 m2, Pod Tratí, Teplice

Prodáno

Rodinný byt, kde se vaše rodina rozhodně mačkat nebude.

  • Pod Tratí 219, Teplice
  • 92 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 495 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme byt 4+1 s lodžií v nízkopodlažním panelovém domě v Teplicích, situovaném v klidné a zelené ulici Pod Tratí. Tento prostorný byt o velikosti 82 m2 a dalšími 10 m2 úložných prostorů představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro svou rodinu.

Byt se nachází ve 2. patře domu, který je v majetku OSBD Teplice. Vstupem do bytu se dostanete do prostorné předsíně, ze které je přístup do všech místností. Dispozice bytu zahrnuje čtyři samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu a samostatné WC. 

V bytě je rozvod elektřiny již v mědi a díky sádrovým vnitřním příčkám bude jeho rekonstrukce a vytvoření interiéru podle vlastních preferencí o kousek příjemnější.

K bytu náleží také dvě komory na patře vedle bytu a sklep, které poskytují dalších 10 m2 úložného prostoru pro Vaše potřeby.

Ulice Pod Tratí je velmi žádaná díky své klidné atmosféře a zároveň dobré dostupnosti do centra města i na spojku s dálnicí D8. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, např. velký obchod Lidl, mateřskou i základní školu či sportovní halu navštívíte do 10 minut pěšky a v centru Teplic či na spojce s D8 jste do 5 minut autem.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost koupě bytu 4+1 s lodžií v Teplicích – Pod Tratí a začněte plánovat svůj nový domov přesně podle svých představ.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto bytu. Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa