Prodej 3+1, OV, 58 m2, Bystřany, Táborská

Prodáno

Spojení klidného života na vesnici s výhodami města vzdáleného pouhý 1 kilometr.

  • Táborská 261, Bystřany
  • 58 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

1 930 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji v obci Bystřany vymezenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a obytné ploše 58 m².

Bytová jednotka se nachází v nízkopodlažním bytovém domě, který je již zcela revitalizován – zateplen, s plastovými okny a vyměněnými vchodovými dveřmi. 
Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží z celkových 4 NP a prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018

V celém bytě jsou snížené sádrokartonové stropy s vestavným led osvětlením. Koupelna je se sprchovým koutem a toaletou, dále je zde umístěný kombinovaný plynový kotel . Při rekonstrukci došlo k výměně rozvodů topení, deskových radiátorů, elektřiny, vody, odpadů a plynu. Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken i interiérových dveří bez zárubní. Podlahy bytu jsou plovoucí, PVC a dlažba. Instalována byla také nová kuchyňská linka v moderní bílé s vestavnými spotřebiči, které jsou součástí prodeje. 

V domě není výtah a ani se neplánuje jeho výstavba. 

K bytu náleží jeden sklep, který je zděný. Druhý sklep je možné si pronajmout za 25 Kč/měsíc.

Záloha do fondu oprav činí 1.577 Kč. 

Zahrada za domem je ve spoluvlastnickém podílu vlastníků bytového domu a tento podíl je součástí prodeje. Pozemek je oplocený a uzamykatelný.

Bystřany mají ideální polohu na periferii Teplic s dojezdem do centra za 5 minut a s přímým připojením na rychlostní komunikaci R63 a následně dále na D8 Ústí nad Labem – Praha. Proto by mohl být byt zajímavý i pro ty z vás, kteří cestují za prací v tomto směru. 
Při dnešních cenách bytů v okolí Prahy stojí tato lokalita za zvážení.


Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se těšit!

Mapa