2+kk, DV, 54 m2, Teplice, Svojsíkova

Prodáno

Podkrovní byt s vlastním zdrojem vytápění.

  • Svojsíkova 2326, Teplice
  • 54 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

2 130 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi jedinečný byt v družstevním vlastnictví v centru lázeňských Teplic na adrese Svojsíkova 2326.

Jeho kouzlo spočívá v promyšlené celkové rekonstrukci, která zde byla dokončena v roce 2015, a která dala vyniknout jeho půvabu částečného podkroví. Dominantou bytu je otevřená dispozice obývacího pokoje s kuchyní v nadčasovém designu s renovovanými dřevěnými parketami, které jsou v bezvadném stavu. Na obývací pokoj navazující ložnice je velkoryse prostorná díky vytvoření místa pro vestavnou šatní skříň.

Moderní koupelna je se sprchovým koutem a dvěma okny. V bytě je dále komora, kde je kromě pračky umístěn i vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápení bytové jednotky. Vyúčtování spotřeby plynu si můžete prohlédnout níže.

Sklepní kóje je samozřejmostí, ovšem pokud jste s miminkem, jistě oceníte i společnou kočárkárnu, která je u vchodu do domu. Za domem budete mít možnost využívat oplocené a opečovávané zahrady za domem.

Bytový dům, kde najdete pouhých 10 bytů, je již po celkové revilatizaci vč. zateplení střechy a fasády a je v majetku Podkrušnohorského bytového družstva.

Zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa