Marketing

Správně nastavený marketing nezačíná a nekončí na Srealitách. Pokud tedy nemáte v plánu prodat vaší nemovitost pod cenou. Uskutečnit prodej za nejvyšší možnou cenu vyžaduje daleko více kreativity, než je tomu doposud. Správně nastavený marketing spočívá v tom odhalit a představit skrytý potenciál nemovitosti a ten vhodnými a moderními nástroji prezentovat předem definované cílové skupině.

Na prvním setkání si proto popovídáme o vašich potřebách a představě o prodeji. Na základě získaných informací následně připravíme přesný, individuální marketingový plán prodeje a vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.

Jste naše priorita

Abychom vám zajistili 100% servis na nejvyšší možné úrovni, nikdy naše portfolio zakázek nepřesáhne 15 nabídek. V tomto počtu se plně dokážeme věnovat dosažení vašich vytyčených cílů.

Exkluzivní nemovitost

Více realitních odborníků způsobí při prodeji jedné nemovitosti leda tak pohromu. Pro žádného z nich nebudete prioritou, žádný z nich neudělá pro vaši nemovitost maximum. To je běžná praxe. Na trhu bude vaše nemovitost působit rozpačitým až nedůvěřivým dojmem, od nepřesných technických popisků počínaje až po různé nabídkové ceny konče. Trváme proto na tom, abychom byly jedinými partnery, kteří vás celým procesem prodeje provedou bezpečně od začátku do konce.

Znalost trhu

Už jste někdy slyšeli, že každá nemovitost má svého kupce?

Kdo jím bude a jak dotyčný smýšlí? Co od nemovitosti či lokality očekává a co naopak ne? Pro koho bude vaše nemovitost vhodná? Jakým způsobem pak takovou nemovitost dotyčnému prezentovat?

Prodat za nejvyšší možnou cenu nespočívá ve spolehnutí se na náhodu a nabídkovou cenu a způsob prezentace „vystřelit od boku“. Spočívá ve znalosti přesných odpovědí na tyto a další otázky. 

Ty známe. Setkáváme se s nimi denně.

Samotná příprava

Až přesně specifikujeme potřeby cílového zájemce, začneme s přípravou nemovitosti a inzerce jako takové. Zajistíme dokonalou přípravu nemovitosti, natočíme skvělou videoprohlídku, pořídíme profesionální fotografie, sestavíme prodejní texty a jedinečný web nemovitosti, nastavíme cílenou reklamu na sociálních sítích a PPC reklamu, zajistíme lokální kampaň a jdeme na to.

Kupujícího najdeme brzy.

Hodnocení RK Premia na Firmy.cz
RK Premia na Firmy.cz
Realitní služby pro Ústecký kraj

Realitní služby poskytujeme po celém Ústeckém kraji, zejména v těchto městech:

  • Teplice
  • Most
  • Ústí nad Labem
  • Chomutov
  • Děčín
  • Litoměřice
  • Litvínov

Rádi Vám pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo koupí nemovitosti i kdekoliv jinde.

Kontaktujte nás