Jednoduše. All inclusive servis.

Je nepodstatné, jestli prodáváte zahradu nebo hrad. ALL INCLUSIVE služby si zaslouží každá nemovitost.

service-2

Odhad tržní ceny

Stanovit správnou cenu je velká věda. Využíváme k tomu ale statistické údaje z podobných obchodovaných nemovitostí a naše zkušenosti z trhu.

Čtěte více...
service-2

Home staging

Promyšlený styling, dekorování a vytváření útulného domova pro kupujícího je disciplína, která prokazatelně zvyšuje prodejní cenu.

Čtěte více...
service-2

Videoprohlídka nemovitosti

Není podstatné, jakou se chystáte prodat nemovitost. Podstatné je prezentovat jí možným zájemcům jako TOP produkt, který chtějí vlastnit.

Čtěte více...
service-2

Fotografie

Je to to první, co zájemce vidí. Fotografie, a hlavně ty úvodní, rozhodnou, zda má zájemce chuť dozvědět se o vaší nemovitosti něco víc.

Čtěte více...
service-2

Vizualizace

Díky práci šikovného grafika zazáří na inzertních portálech i nemovitost, jejíž potenciál není na první pohled tolik patrný.

Čtěte více...
service-2

Marketing

Správně nastavený marketing nemovitosti začíná již na našem prvním setkání. Propagace jako přes kopírák je pro nás tabu. Vy jste originál.

Čtěte více...
service-2

Profesionální prezentace

Aby se Vaše nemovitost prodala v co nejkratším čase a za co možná nejvyšší cenu, je potřeba dát o ní vědět a zaujmout tzv. na všech frontách.

Čtěte více...
service-2

Webová stránka nemovitosti

Na inzertních serverech je omezen počet informací, které můžeme zájemcům poskytnout. Na vlastní webové stránce je ale najdou všechny.

Čtěte více...
service-2

Poradenství

Koupit a potom prodat, nebo nejdříve prodat a pak koupit? Jak to udělat? Co je zástavní právo a omezení vlastnického práva? Přijměte pozvání na kávu.

Čtěte více...
service-2

Spolupracujeme

Bez dalších odborníků bychom se v žádném případě neobešli. Vytváříme si prostor proto, abychom se vám mohli naplno profesionálně věnovat.

Čtěte více...

5

ROKY ZKUŠENOSTÍ

96

PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ

218

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio