1. místo v projektu REALITKA ROKU za rok 2021

Když jsme s realitami začínali, měli jsme pouze mnoho zkušeností z vlastních prohlídek, jak by se realitní byznys dělat neměl. A zároveň jsme měli obrovskou chuť realitní byznys změnit. Minimálně v Teplicích.

Vytvořili jsme si vlastní vizi o realitních službách, které bychom sami nadšeně využili, založenou na přesvědčení, že si klienti za provize, které si kanceláře běžně účtují, zaslouží o mnoho více služeb. 

Věděli jsme, že nás start bude stát spousty úsilí, času, studia a v neposlední řadě peněz, na druhou stranu jsme doufali, že si severočeský realitní trh začne všímat těch dvou bláznů, a staneme se vyhledávanými makléři.

A tak jsme nakoupili první vybavení do neobydlených nemovitostí a první profesionální techniku. Bez nejistého výsledku, ale s vidinou lepšího realitního světa, s lepším názorem veřejnosti na realitní profesi. A začali instalovat vlastními silami vybavení do bytů a domů, točit první videa a fotit první profesionální fotky. Byli jsme první na severu, kteří začali v praxi používat pojmy jako homestaging a videoprohlídka a nebyla nemovitost, se kterou bychom se minimálně 3 dny nepřipravovali. 

Byli i chvíle, kdy jsme měli na sbalení jedné zakázky a instalaci na druhé zakázce sotva 15 minut a byli i momenty, kdy jsme i sami pochybovali…

  • Jsou klienti na takové služby připravení?
  • Jak dlouho tohle tempo vydržíme? 
  • Fakt si myslíme, že vám to přinese úspěch?

Těch 5 let uteklo jako voda a za námi je přes 200 zobchodovaných nemovitostí a několik stovek nadšených klientů. Hodně jsme se za tu dobu naučili, a i náš itinerář se krapet rozrostl 🙂

Nezpyšnili jsme. Ani za všechny úspěchy a ocenění, ani za to, že jsme začali být vyhledávanými už po prvním roce. Naopak, s každou prodanou zahradou, bytem či domem je v nás víc pokory k příběhům, které se na těch místech staly a k lidem, kteří je prožili.

S každou novou nemovitostí si stále potvrzujeme, že si zasloužíte prémiový realitní servis a vaše nemovitost prémiové realitní služby. Děkujeme za vaši důvěru.