Prodej domu, 314 m² (3520 m²), Kostomlaty pod Milešovkou, Hlavní

Prodáno

Soubor dvou bytů v OV s obrovským pozemkem jako alternativa k RD.

  • Hlavní, Kostomlaty pod Milešovkou
  • 314 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

2 800 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme vám alternativu rodinného domu, a to soubor 2 bytů v domě, které navíc disponují vlastní nemalou zahradou a rozsáhlým příslušenstvím. Byty mají samostatný vchod ze zahrady, proto pocit, že prakticky vlastníte dům, je jistě na místě.

V zastoupení majitele vám nabízím alternativu rodinného domu, a to soubor 2 bytů v domě, které navíc disponují vlastní nemalou zahradou a rozsáhlým příslušenstvím.

Obě bytové jednotky jsou umístěny ve čtyř-bytovém domě a tvoří jeho polovinu. Vzhledem k faktu, že jsou obě jednotky samostatně zapsány na listu vlastnictví, nemusíte mít obavu s jejich případným financováním hypotéčním úvěrem. Byty mají samostatný vchod ze zahrady, proto pocit, že prakticky vlastníte dům, je jistě na místě. 

Zahradu si užijete, pokud svůj volný čas chcete trávit aktivně – má totiž úctyhodných 3.120 m² a najdete zde proto dostatek místa k hospodaření či pěstování BIO potravin. Aktuálně se na zahradě pěstují třešně, višně, broskev, ořech, černý a červený rybíz, meruňky, hrušky a mnoho dalšího. I milovníci relaxu si přijdou na své – pro vás je na zahradě vytvořený dřevěný altán s krbem, ze kterého se můžete kochat krásami CHKO Českého středohoří, které se rozprostírá nad horizontem zahrady, nebo naopak výhledem na celé Teplice, který nikdy neomrzí.

K oběma bytům náleží také rozsáhlé příslušenství ve formě garáže (37 m²), dílny (21 m²), vlastní kotelny (12 m²) a letní kuchyně (13 m²), které najdete v přízemí domu, napravo od vstupní haly (37 m²). 
V 1.patře pak najdete oba byty se samostatnými vchody. Celé patro prošlo do roku 2006 rekonstrukcí elektoinstalace, rozvodů vody, topení a odpadů, vyměněna byla i okna za plastová s izolačním dvojsklem, podlahy byly vybetonovány a vetší byt rozdělen na jednotlivé místnosti sádrokartonovými příčkami. V roce 2010 byl rekonstruován také komín. Zateplení jižní strany domu bylo provedeno z interiéru sklenou vatou, na severní a východní straně bylo provedeno EPS polystyrenem 50 mm.

K vytápění je v hlavní sezóně využíván kotel na tuhá paliva (uhlí). Na jaře a na podzim jsou pak byty temperovány plynovými kotli, samostatnými pro každou bytovou jednotku.

V obci Kostomlaty pod Milešovkou najdete plnou občanskou vybavenost vč. školy i školky a třeba i právě váš nový domov.
Zavolejte mi a přijeďte se přesvědčit osobně.
Budu se na vás těšit.

Mapa