Prodej domu, 236 m² (847 m²), Raná 

Prodáno

Dvougenerační RD po celkové rekonstrukci.

  • Raná 135
  • 236 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

5 690 000 Kč

Popis nemovitosti

Krásná lokalita, prostor a moderní bydlení. Tak by se dal definovat dům, který Vám exkluzivně nabízíme na prodej v obci Raná.

Výhodou tohoto domu je umístění ve středu pozemku a jeho dispoziční řešení, které umožňuje tento dům obývat dvěma rodinami, a to s maximálním soukromím. 
Každé patro nyní slouží jako samostatná bytová jednotka o dispozici 4+1 a velikostí 110 m² s vlastním vchodem na protilehlé straně domu. K dispozici má pak každá jednotka vlastní část zahrady s garáží. Při využívání vnitřního schodiště je pak možné dům plnohodnotně využívat jako celek a bydlení pro velkou rodinu.

Celý dům je po rekonstrukci od podlah, přes koupelny, obě kuchyně s vestavěnými spotřebiči až po vytápění. 2.NP po rekonstrukci nebylo nikdy obýváno. Koupelny jsou osazeny jak vanou, tak sprchovým koutem. Dominantou jednotlivých podlaží jsou nebývale prostorné obývací pokoje, ze kterých je ve 2.NP zpřístupněný prostorný balkón a ve spodním patře pak zastřešená terasa.

Dům je zateplený, instalována byla plastová okna s izolačními dvojskly. Vytápění a ohřev vody v celém domě zajišťuje komb. plynový kotel. Bezpečnostní dveře a monitorovací systém s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.

Mapa