Prodej domu, 221 m² (709 m²), Teplice, K. J. Erbena

Prodáno

Svou polohou jen 1 km od centra a přesto v naprostém klidu zajišťuje vysoký komfort bydlení na prestižní adrese v rezidenční čtvrti a bezpeční Vaší rodině.

  • K. J. Erbena 1, Teplice
  • 221 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

6 900 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízím prvorepublikovou vilu v jedinečné lokalitě Teplic.

Bydlení v prvorepublikových vilách mělo a vždy bude mít své kouzlo. A možná právě proto se mnoho takových nemovitostí neprodává. Ráda Vám proto nabídnu právě takovou, rodinnou vilu v Teplicích, na Šanově. V exkluzivní lokalitě, která právem patří mezi nejluxusnější městské části lázeňských Teplic. Svou polohou jen 1 km od centra a přesto v naprostém klidu zajišťuje vysoký komfort bydlení na prestižní adrese v rezidenční čtvrti a bezpeční Vaší rodině. Umístění vily má ještě jeden velký benefit, který zajišťuje vile zaručeně nejlepší místo pro život na celém Šanově – o tom více na konci inzerátu.

Vilu tvoří 2 nadzemní podlaží, kde se rozkládá dispozice 4+1 a malou pracovnou. Oceníte jí tedy, pokud jí budete využívat celou pro bydlení Vaší rodiny. Bude případně také sloužit z části i k vašemu podnikání, ke kterému můžete využít další 2 místnosti v suterénu vily. Tam se kromě těchto nachází garáž pro jedno vozidlo a privátní wellness.
V přízemí domu pak najdete prostornou ložnici s rizalitem orientovaným do ulice na východní stranu domu, obývací pokoj s proskleným čajovým koutem a prostornou kuchyň.
V podkroví jsou pak 2 samostatné ložnice, pracovna a koupelna. Obytné prostory můžete ještě dále rozšiřovat, a to o půdu, která ve velkoryse prostorná.

Zahrada je upravena do kaskád. Zde jistě využijete garáž pro 2 velká SUV či zahradní pergolu se zahradním grilem. Ovšem největší předností je poloha samotného domu. 

Absolutní soukromí – v této části Teplic nedostatkové zboží, ovšem u této vily je to hlavní benefit. Sousedící pozemky patří společnosti Lázně Teplice, a.s., která je nikterak nevyužívá. Další sousedící pozemek je v majetku města Teplice. Od jediných fyzických sousedů Vás bude dělit zděný plot a naprosté soukromí si zde proto můžete užívat každý den.

Těším se na viděnou s Vámi.

Mapa