Prodej domu, 150 m² (1234 m²), Kostomlaty pod Milešovkou, Hlavní

Prodáno

Milý RD se zahradou, kterou budete milovat.

  • Hlavní 290, Kostomlaty pod Milešovkou
  • 150 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

1 995 000 Kč

Popis nemovitosti

Dům, který Vám nabízím v malebné vesnici Kostomlaty pod Milešovkou, svou dispozicí 4+1 uspokojí jak manželský pár, tak i rodinu s dětmi. A děti tu budou opravdu šťasné. Na zahradě, která má velikost 1122 m², jim můžete vystavět bazén i pískoviště a stále zbyde dostatek místa pro ovocné stromy a keře, které se tu nachází, i vaší relaxační zónu s výhledem do CHKO Českého středohoří.

Užitná plocha domu je 150 m² a určený je ke kompletní rekonstrukci, která by měla obsahovat zejména rekonstrukci veškerých rozvodů. Věřím ale, že až toto budete mít za sebou, dům se vám odmění krásnou atmosférou, dostatkem světla a hlavně – tolik vyhledávaným klidem pro život.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody pak elektrický bojler o objemu 120 l. Dům je z 1/4 podsklepen.

K využití je dále na zahradě letní kuchyně s terasou a zahradním krbem, kůlny a velkým benefitem je i vstup k nedaleké vodní nádrži přes zadní část zahrady.

V obci je téměř plná občanská vybavenost (obecní úřad, pošta, škola, školka, hospoda, menší obchod, řeznictví, kadeřnictví).

Budu se na Vás těšit při osobní prohlídce.

Mapa