Pronájem 3+1+L, DV, 75 m2, Teplice, Pražská

Pronajato

Pronájem nezařízeného bytu v Teplicích.

  • Pražská 2977, Teplice
  • 75 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

14 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k podnájmu nevybavený družstevní byt o dispocizi 3+1 s lodžíí jen 10 minut pěšky od centra Teplic na ul. Pražská.

Byt prošel od základů celkovou rekonstrukcí, včetně odstranění původních a vyzdění nových vnitřních příček. Bylo tak dosaženo promyšlené dispozice, která vám zaručí dostatek prostoru už od vstupu do bytu. V bytě pro svůj komfort najdete v rámci bytového jádra jak vanu, tak i sprchový kout. Změna dispozice koupelny umožňovala také vytvořit místo pro umístění pračky se zachováním komfortu pohybu. A aby bylo komfortu učiněno za dost, je koupelna vytápěna podlahovým topením.
Příčka z obývacího pokoje do kuchyně byla částečně odstraněna, a společné prostory v bytě tak získali moderní ráz, kdy zatím, co vaše rodina bude trávit společný čas u TV, zůstanete s ní stále v kontaktu i při vaření. Kuchyně je vybavena elektrickou vestavnou troubou, plynovou varnou deskou a přípravou na myčkou. Okna této části bytu směřují na jihozápad a k supermarketu Penny s veřejným parkovištěm, které zajistí bezproblémové parkování. 
Obě ložnice jsou vybaveny televizními rozvody.
Lodžie, která je zpřístupněná z jedné z ložnic, je zasklená a má úctyhodných 5 m délky. Pohodlně zde tak umístíte i elektrický gril. Na zásuvku a osvětlení se zde při rekonstrukci také myslelo.

K bytu náleží komora na patře hned vedle bytu, která disponuje zásuvkou. 
Společné prostory v domě prošli v posledních letech kompletní rekonstrukcí. Nyní se dokončila rekonstrukce sklepních prostor s instalací kovových sklepních kójí.

Náklady bytu:
nájemné 14.000 Kč
záloha na vytápění 1.200 Kč
záloha na vodu 500 Kč/osoba
elektřina + plyn na podnájemníka
Jistota 28.000 Kč

2 minuty od domu najdete zastávku MHD i přímé autobusové spoje do Prahy, obchody i základní školu. Pro sportovní nadšence je 5 minut od domu badmintonová hala Arena 68 se solariem, saunou a kavárnou a dále řada turistických tras.

Byt je čerstvě vymalován, a tak můžete okamžitě bydlet. 
Stačí nám zavolat a domluvit si prohlídku.
Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa