PRONAJATO 3+1+L, 83 m2, Krupka, Sídliště Nad Plovárnou

Pronajato

Částečně zařízený byt k okamžitému pronájmu.

  • Sídliště Nad plovárnou, Krupka
  • 83 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

11 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám k pronájmu nabízíme byt v osobním vlastnictví v nejvyhledávanější části Krupky v ul. Sídliště Nad plovárnou.

Tato část Krupky je velmi oblíbená zejména pro její polohu. Bydlíte jen kousek od centra města, kde máte kompletní vybavenost, ale zároveň jen kousek od Krušnohorských lesů a parků. 
Jedná se o příjemné bydlení v malém sídlišti, které je obklopeno rodinnými domy.

Byt najdete v ulici Sídliště Nad plovárnou v přízemí čtyřpodlažního panelového domu.  
Váš nový byt je orientován na jihovýchodní stranu s výhledy do zeleně skrze veliká okna, která zajišťují i v odpoledních hodinách dostatek denního světla. Dispozičně je řešen jako 3+1 se zasklenou lodžií. Vnitřní užitná plocha bytu činí 75 m2, balkón vám pak bydlení zvětší o další 3 m2. 
Myslím si, že budete spokojení s velikostí bytu, dispozičním řešením, ale hlavně s množstvím úložného prostoru, kterého není nikdy dost a jste-li sportovně založení, tak oceníte i velikost sklepních prostorů, kde máte k bytu možnost využít velký zděný sklep s velikostí 5 m2. Pohodlně tak zde uskladníte i 3 kola, lyže v uzamykatelném ocelovém kontejneru a stále vám zbyde dostatek prostoru na další věci.
Byt zůstává vybaven velkou vestavnou skříní v předsíni, další dvě skříně jsou pak v dětském pokoji a psacím stolem. V kuchyni je vestavná skříň, kuchyňská linka s volně stojící komodou, plynový sporák, myčka a digestoř.
O vytápění a ohřev vody se v bytě postará plynový kotel. zn. Baxi.
Majitel nechal byt čerstvě vymalovat, jsou zde nové podlahy. Byt je připravený k okamžitému nastěhování.

V pěší dostupnosti domu je základní občanská vybavenost v podobě nejrůznějších obchodů, restaurace MC Koloseum, zastávka MHD přímo pod domem. Dále základní školy, mateřské školy, sportoviště, plavecká hala.

Nájemné: 12 000 Kč
Kauce (jistota): 36 000 Kč
Záloha na vodné 500 Kč/os./měs.

Smlouvy s dodavateli plynu a elektřiny si nájemník zřídí sám na své jméno. Orientační postačující záloha na vytápění a ohřev vody činí 3.500 Kč/měs.

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Mapa