Prodej zahrady s chatkou, 306 m2, Litvínov

Prodáno

Zažijte relax v místě, odkud budete mít občanskou vybavenost na dosah ruky.

  • U Bílého sloupu
  • 306 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

696 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Poohlížíte se po místě, které budete mít od svého bytu nedaleko a kde zrelaxuje vaše mysl i tělo po pracovním týdnu?

V zahradní osadě U Bílého sloupu v Litvínově pro vás přesně takové místo máme.

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme okrasnou zahradu obklopenou vzrostlými stromy, kde vaše smysly dostanou nový náboj. Dívat se do zeleně, poslouchat zpět ptáků a zvuky nedaleko ležícího potůčku, bude pro vaší mysl doslova balzám.

Dřevěná zahradní chatka v perfektním stavu, která zde leží, vám poskytne úkryt před silným odpoledním sluncem a dostatečné zázemí. Klidně i k přespání. Je zde přivedena elektřina a pitnou vodu pro přípravu ranní kávy najdete přivedenu před chatku.

I duše kutila či pěstitele zde najde své místo, a to v podobě prostorné nářaďovny pro uskladnění všeho potřebného k vaší vlastní, další realizaci. Na pozemku je pak sezónní užitková voda na závlahu vašich výpěstků.

Ať už hledáte místo jednoznačně k relaxaci, nebo jste naopak typ, který se realizovat v dalším zvelebování rozhodně chce, pro oba mám skvělou zprávu – a zahradě najdete také pergolu a kamenný gril, takže přípravu šťavnaté krkovice s dobrým pivem vám budeme závidět až u nás v Teplicích.

Ještě jedna věc nesmí uniknout vaší pozornosti. Toaleta. A splachovací. Hurá!

Zahrádkaření nemusí být nutně jen o ohnutém hřbetu.
Přímo podél kolonie vede moc pěkná cyklostezka, která navazuje na parky, nejrůznějšími potůčky, rybníčky, hřiště i obchody.

Jestli chcete už toto léto užít na vlastním kousku země a naše nabídka vás zaujmula, zavolejte mi ještě dnes. Rád vám zahradu ukážu osobně.

Dokumenty

LV zahrada

Mapa