Prodej zahrady, 430 m2, Na Lišce – Bystřany

Volné

Zahrada s vlastním přístupem z obecní příjezdové cesty.

  • Na Lišce, Bystřany
  • 430 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 100 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu o rozloze 430 m², která se nachází v žádané zahrádkářské kolonii Na Lišce, přímo na kraji kolonie u příjezdové cesty. Tato lokalita zaručuje snadnou dostupnost a soukromí díky vlastnímu vstupu od příjezdové, asfaltové cesty.

Na pozemku se nachází 5 let stará dřevěná chata o ploše 12 m², která je podsklepená. Před chatou najdete zpevněnou terasu, která je vybavena ohništěm. Chata je připojena na elektřinu a pitná voda je přivedena na hranici zahrady. Zahrada je vybavena suchým WC a plechovou nářaďovnou, což poskytuje veškerý komfort pro zahradničení a rekreaci.

Zahrada je svažitá a nabízí úchvatné výhledy na celé Teplice. Několik vzrostlých stromů zde poskytuje přirozené zastínění, což oceníte zejména v horkých letních dnech. Jižní orientace zahrady zajišťuje dostatek slunečního svitu po celý den.

Tato zahrada se nachází pouhých 500 metrů od hotelu Panorama na Šanově, což zajišťuje skvělou dostupnost a zároveň klidné prostředí mimo ruch města.

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, užívat si klidného prostředí nebo se věnovat zahradničení, je tato zahrada ideální volbou právě pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro domluvení prohlídky.

Dokumenty

List vlastnictví

Mapa