Prodej zahrady, 406 m², Oldřichov

Prodáno

Na prodej zahrada s dřevěnou chatou u vodní nádrže Barbora.

  • Oldřichov
  • 406 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

580 000 Kč

Popis nemovitosti

Když se řekne „vodní nádrž Barbora“, nepochybně se vám vybaví známé jezero v Oldřichově, rybaření, beach volejbalové kurty, cyklistické trasy nebo Golf resort. Nyní ale můžete tento pojem spojit také s malou zahrádkářskou kolonií, která se tu nachází a kde vám ke koupi nabízím zahradu v osobním vlastnictví s chatou.

Kolonie tvořená jen 15ti zahradami se rozprostírá pár metrů od jezera Barbora v sousedství golfového resortu. Dostatek soukromí zajistí vzrostlé stromy, které kolonii ze všech stran lemují. Dostatek místa pro zaparkování vozu zajistí bezplatné parkoviště před kolonií, nebo vlastní parkovací stání na zahradě.

Ta má ideální velikost, a to 406 m². Je rovinatá a celodenně slunná. Nachází se zde celopodsklepená dřevěná chatka o užitné ploše 48 m² a 2 nadzemních podlažích. První podlaží tvoří kuchyňský kout a odpočinková část. Druhé podlaží pak tvoří 2 samostatné ložnice s dvoulůžky. Na zahradě se dále nachází dřevěná pergola s posezením, kůlna a ohniště. V roce 2017 byla provedena výměna elektroinstalace s rozšířením do kůlny a pergoly.

Jedná se o krásné místo s dostatkem soukromí o čemž svědčí i fakt, že se tu zahrady prakticky neprodávají.
Zavolejte si proto o prohlídku co nejdříve. Budu se na vás těšit.

Mapa