PRODÁNO zahrada, 239 m², Na Lišce, Bystřany

Prodáno

Zahrada, jako zajímavá alternativa k dlouhodobé investici.

  • Na Lišce, Bystřany
  • 239 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

250 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout ke koupi malou zahrádku v ulici Na Lišce v Bystřanech.

Zahrádka má velikost 239 m2 a je umístěna do svažitého terénu, pod kterým se ostatní pozemky lámou ještě více. Díky tomu je z pozemku krásný výhled na Teplice. Zahrada je umístěna mimo známou zahrádkářskou kolonii a přímými sousedy jsou pouze dva domy. Jižně orientovaný pozemek lemují vzrostlé stromy, jejichž stínění oceníte zejména v horkých letních dnech a které vám v průběhu podzimu budou každý den malovat jiné obrazy svým zbarvením listí.

Zahrada je dostupná po obecní komunikaci z Bystřan po panelové cestě a příjemněji pak ze Šanova kolem hotelu Panorama po asfaltové a na ní navazující šotolinové cestě. V místě, kde sousedí se zahradou, je komunikace dostatečně široká pro zaparkování vašeho vozu, který budete mít tím pádem stále pod dohledem.

Zahrada je ze 3 stran pevně oplocená a ze 4. strany propojena se zahradou sousedícího domu, jehož obyvatelé zahradu několik let užívali.

Zahrada aktuálně není napojena na elektřinu a vodovod. Možnost napojení k vodovodu závisí na domluvě o posílení řádu v této části obce mezi obcí Bystřany a Teplicemi. Do té doby je možné čerpat vodu např. prostřednictvím IBC nádrží. K elektrické síti bude možné připojení necelých 80 m od zahrady.

Tato zahrada představuje cenově atraktivní alternativu k dlouhodobé investici, zvláště v kontextu současných cen zahrad v Teplicích. Ze začátku to bude chtít trochu péče a trpělivosti, ale až to bude hotové, bude to váš malý ráj na zemi.

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Mapa