Prodej stavebního pozemku, 847 m², Modlany

Top

Stavební pozemek, na který jste čekali.

  • Modlany
  • 847 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 961 500 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Stále jste nevybrali vhodný stavební pozemek pro svůj projekt? Možná jste tušili, že ten pravý teprve přijde…

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme pozemek o snadno udržované velikosti 847 m2 v centru krásných Modlan, které jsou vzdáleny pouhé 4 km od Teplic, 15 minut od Ústí nad Labem a 9 km od nájezdu na D8 ve směru Praha – Drážďany.

Pozemek je tvořen dvěma parcelami, a to stavební parc. č. 23, která je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří s velikostí 634 m2 a parc. č. 94 o velikosti 213 m2, která je vedena jako zahrada.

Územním plánem, který najdete ZDE, je pozemek vhodný k nespočtu způsobů využití. Jediným omezením je výstavba objektu do výšky max. 12 m a ponechání 40 % podílu pozemku pro zeleň. Vzniká zde tak skvělá příležitost naplnit své představy o ideálním domě na 508 m2 a vytvoření nádherné a snadno udržovatelné zahrady, která díky mírnému kaskádovitému terénu může získat velmi zajímavou architektonickou podobu.

Pozemek není zasíťovaný, ovšem přípojky jsou umožněny na dvou místech podél pozemku. S umístěním domu si tak nemusíte lámat hlavu nad cenou za přivedení sítí. Jednoduše se připojíte v místě, které vám bude ekonomicky vyhovovat více.

Vzhledově půvabné Modlany jsou místem, kde se Vám bude jednoduše krásně žít, neboť v obci je řada sportovního a kulturního vyžití po celý rok a v okolí krásná příroda pro volnočasové aktivity. Podle vydaného plánu investic by mohla také v obci vzniknout cyklostezka, která bude propojovat Modlany s jezerem Milada, které je vzdáleno necelé 3 km už v současnosti nabízí in-line dráhu, cyklostezky i půjčovnu sportovního vybavení pro různé vodní sporty. V obci nechybí ani základní občanská vybavenost v podobě zastávek MHD, mateřské školy a obecního úřadu.

Těšíme se na prohlídku s vámi.

Mapa