PRODÁNO stavební pozemek, 2.113 m2, Horní Jiřetín

Prodáno

Stavební pozemek s výhledem na státní zámek Jezeří.

  • Husova, Horní Jiřetín
  • 2.113 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

3 148 380 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek velkorysých rozměrů, který splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení? Přesně takový pro vás máme ke koupi.

V zastoupení majitele vám nabízíme pozemek o velikosti úctyhodných 2.113 m2, který bude vyhovovat i náročnějším zájemcům, kteří preferují prostor a soukromí. Nachází se ve městě Horní Jiřetín, který leží pod jižními svahy Krušných hor a vyhovovat bude spíše těm z vás, kteří hledáte místo pro stavbu svého domu mimo moderní satelity. Pozemek je umístěn v ulici Husova, která je zastavěna z většiny staršími rodinnými domy.

Pozemek je rovinatý a celodenně slunný, s maximální zastavěností pozemku nadzemními objekty 20% a s omezením výšky stavby na max. 2 nadzemní podlaží s výškou max. 10 m. Zpřístupněný je z obecní asfaltové komunikace, ve které je umístěn vodovodní řád a městská kanalizace, ke kterým je možné zřídit přípojku. Poplatek za přípojku elektřiny je již uhrazen.

Horní Jiřetín je vzdálen 13 km od Mostu, 8 km od Litvínova a 9 km od státních hranic s Německem a pro své obyvatele nabízí plnou občanskou vybavenost v podobě základní i mateřské školy, kulturního domu, zdravotního střediska, koupaliště i mnoho dalšího.

Krásných pozemků určených k výstavbě RD není mnoho a bydlet jen kousek od města a zároveň na vesnici se stává stále oblíbenějším trendem.

Zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Mapa