Prodej domu, 161 m² (318 m²), Krupka, Havlíčkova

Prodáno

V zastoupení majitele vám rádi nabídneme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v historickém městě Krupka, městské části Bohosudov.

  • Krupka
  • 161 m2
  • Tomáš John

2 960 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám rádi nabídneme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v historickém městě Krupka, městské části Bohosudov .

Samostatně stojící dům je určen do celkové rekonstrukce, která by měla obsahovat zejména rekonstrukci veškerých rozvodů (vody, odpadů, elektřiny, topení a popř. i plynu, pokud se rozhodnete zachovat tuto variantu vytápění), podlah a střešní krytiny.

V celém domě proběhla výměna oken za plastová a také plynového kotle, který je odvětráván komínem opatřeným novou nerezovou vložkou. Druhý komín není využíván, a je tak možnost připojit i krbová kamna.

Za domem najdete garáž se zastavěnou plochou 6,6 x 5,9 m s vlastním vytápěním a zásuvkou na 380 V.

Pozemek sice není příliš velký, což může být výhodou pro ty z vás, kteří netouží trávit hodiny sekáním trávy a chcete mít za 20 min hotovo. No a pokud jste přece jen nadšení botanici – šlechtitelé, tak vás mohu uklidnit – místo pro záhonek tady je. Máme pro vás dalších 150 m2, které jsou v nájmu od města za symbolických 50 Kč/rok. Pozemek přímo navazuje na zahradu u domu a momentálně se nevyužívá a samozřejmě podle toho také vypadá! Je potřeba trochu zdravého nadšení, péče a za pár desítek hodin bude zase ve skvělé kondici.

Určitě bych nerad opomenul přítomný sklep, který je u dnešních novostaveb drahým luxusem. Ten náš je pod 1/2 domu a je zde umístěn plynový kotel.

Jestli jsme vás navnadili, budeme se těšit na prohlídku s vámi.

  • Dispozice: 4+1
  • Stav: K rekonstrukci
  • Občanská vybavenost: V docházkové vzdálenosti