Prodej domu, 563 m² (435 m²), Dubí, Ruská

Prodáno

Dům nabídne dispozici 9+1 a dílnu, kterou vám bude závidět každý kutil.

  • Ruská 148, Dubí
  • 563 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 163 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízím v zastoupení majitele na prodej RD o dvou NP a jednom PP.
Dům je vhodný pro menší rodinu, která uvítá velkolepý prostor, tak zároveň pro početnou rodinu, která naplno využije potenciál velkého domu. 
Dům se nachází v klidné a velmi vyhledávané lokalitě horního Dubí ( pod kostelem Panny Marie). 
Současná dispozice domu je 9+1 s vytápěnou dílnou umístěnou v domě, která může sloužit jako skladovací prostory, nebo dílna pro kutily (dříve kovárna).
V 1.NP je nově zrekonstruována bytová jednotka o dispozici 2+1.
Rekonstrukce zahrnovala izolaci a položení dřevěných podlah, omítek, štuků. Rozvodů topení v celém domě a osazení deskovými radiátory, dále rozvodů vody, plynu a v části domu také elektřiny. V části domu jsou také nová plastová okna a interiérové dveře. Nová kuchyňská linka na míru včetně kvalitních elektrospotřebičů.
V 2.NP je půdní vestavba, kde jsou další 4 vytápěné pokoje + dvě menší místnosti. Tyto podkrovní místnosti byly využívány jako pracovna, ubytování pro návštěvy a skladovací prostory. V každém NP je samostatná toaleta.
Na pozemku za domem jsou zkolaudovány přístavky, 1 parkovací stání a zatravněná plocha, kde je možné postavit altán, nebo pergolu. 
Vytápění a ohřev vody zajišťuje nový automatický kotel na tuhá paliva a v létě při odstávce kotle se pak o ohřev vody stará nový bojler.

Těším se na Vás na prohlídce.

Mapa