Prodej domu, 226 m² (370 m²), Dubí, Ruská

Prodáno

Dvougenerační dům s možností půdní vestavby.

  • Ruská 67, Dubí
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 850 000 Kč

Popis nemovitosti

Současná dispozice domu je 4+1- současně ale lze dům využívat pro dvougenerační bydlení. V přízemí domu se nachází pokoj, koupelna a kuchyňský kout. V patře se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Pokud hledáte bydlení v prostorném domě po rekonstrukci, je tato nabídka určená právě Vám. 
Rekonstrukcí dům prošel v roce 2017. Kompletně byl měněn rozvod vody a odpadů, částečně rozvod topení a elektřiny, měněna byla také střešní krytina za kvalitní kanadskou šindel a opechování a dům získal i novou fasádu, plastová okna i bezpečnostní dveře. 

Současná dispozice domu je 4+1 se dvěma koupelnami. Současně ale lze dům využívat pro dvougenerační bydlení. V přízemí domu se nyní nachází obytný pokoj, prostorná koupelna a malý kuchyňský kout. Další 2 místnosti v přízemí mohou sloužit jako dílna nebo je možné je přizpůsobit vlastní potřebě.
V patře se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna s vanou a zděným sprchovým koutem.
Pozornosti by neměla uniknout ani půda, na kterou bylo při rekonstrukci myšleno jako na další obytný prostor, a tak rozvod vody, elektřiny a odpadů je zde již připravený a vsazeny byly i střešní okna zn. Velux.
A pokud by skladovacích prostor bylo málo, dům Vám nabídne i sklep o velikosti cca 8 m².

Zahrada zpřístupněná z domu, tak i ze Smetanovi ul. Vám nabídne jak zpevněnou plochu pro parkování 2 automobilů, tak skleník a dílnu, přesto stále zbyde dostatek místa pro odpočinkovu zónu a umístění bazénu.

Dům je napojený na všechny inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel zn. Junkers.

Ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

Mapa