Prodej domu 144 m² (1515 m²), Svinařov, Družstevní

Prodáno

Dům s přípravou půdní vestavby vám nabídne dispozici 4kk.

  • Družstevní 255, Svinařov
  • 144 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

4 810 000 Kč

Popis nemovitosti

Předposlední dům na konci slepé ulice v krásné lokalitě Přírodního parku Džbán v těsné blízkosti lesa. Tak by se dala definovat novostavba rodinného domu, který Vám exkluzivně nabízíme na prodej v obci Svinařov, jen 20 min jízdy autem od Prahy, 10 min. od Kladna.

Dům byl postaven a kolaudován v roce 2011 a uspokojí jak manželský pár, tak i rodinu s dětmi. 
Dominantou domu o dispozici 4+kk je velkoryse prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní ve tvaru L (43 m²). Funkční a moderní design v kombinaci s kvalitními spotřebiči doplňuje nadčasová kombinace barev a použití kvalitního kování značky Blum a celovýsuvné systémy se zpomalovacímy dojezdy. Kromě dvou ložnic, pracovny, prostorné koupelny a technické místnosti je v domě k dispozici také půdní prostor, kde je možné vybudovat půdní vestavbou další pokoje.

Dům je zateplený – nízko energetický, instalována byla plastová okna s izolačními dvojskly. Vytápění v celém domě zajišťuje elektrický kotel s deskovými radiátory. Ohřev vody zajišťuje bojler. Bezpečnostní dveře a monitorovací systém s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí. Půdní prostor je zpřístupněn z pracovny výsuvným schodištěm. Elektoinstalace včetně jističů, jsou vyvedeny i do půdního prostoru. 

Na pozemku o velikosti 1.371 m² je záložní zdroj vody v podobě vrtané studny (16,5 m hluboké).
Před domem byla započata v roce 2016 stavba garáže s dílnou 84m² (stavební povolení a projektová dokumentace k dipozici na prohlídce).
Za domem zkolaudována stavba zahradního domku (20 m²), který využijete k uskladnění veškeré zahradní techniky.

Milovníci ovocných stromů si příjdou na své. Na zahradě najdete švestky, jabloně, několik druhů třešní, ořech (bílý, červený), líska, jeřabina.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.

Mapa