Prodej bytu 3+1+L, 73 m2, DV, Teplice, Zrenjaninská

Top

Jednoduše: Byt bez kompromisů.

  • Zrenjaninská 11, Řetenice
  • 73 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 449 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi prostorný byt 3+1 v lokalitě Řetenice v Teplicích.

Byt, ve kterém byla před necelými 2 roky dokončena celková rekonstrukce, se nachází na 8. podlaží (v 7. patře) kompletně revitalizovaného panelového domu v majetku Podkrušnohorského BD. Jeho umístění do posledního patra a orientace místností na východní a západní stranu zajišťuje celodenní prosvětlení bytu.

Užitná plocha bytu činí 73 m² a nabízí moderní vybavení v podobě světlé kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči a vestavné skříně. Při rekonstrukci byli vyměněny rozvody vody, odpadů, elektřiny i plynu, zrenovovány byli dřevěné parkety v obývacím pokoji, ložnici a dětském pokoji, v chodbě a kuchyni byla položena vinilová podlaha.
Půdorys bytového jádra byl upraven o zrušení příčky mezi koupelnou a toaletou a bylo doplněno o světlík, který koupelnu přirozeně prosvětluje. Dále byli při rekonstrukci provedeny nové štuky a osazeny nové dveře s obložkami včetně vchodových, bezpečnostních.
K dispozici je také lodžie s orientací na západní stranu s krásným výhledem na Krušné hory a sklep pro uložení osobních věcí.

Jedna o obrovských výhod bydlení v Řetenicích je plná občanská vybavenost, díky které nebude potřebovat ani vůz: 300 m od domu najdete školu, školku, potraviny, zastávku MHD, poštu, restauraci a kavárnu. Zároveň ale můžete být za 3 minuty na přivaděči k dálnici D8.

Tohle je byt bez kompromisů.
Proto si o svou prohlídku zavolejte ještě dnes. Budeme se na vás těšit.

Byt, podle vnitřních stanov BD, není možné 1. rok od nabytí podnajímat a podnájem bude následně umožněn v případě nedosažené 25 % obsazenosti domu podnájemníky.

Mapa