PRODÁNO byt 2+1, DV, 57 m2, Americká, Teplice

Prodáno

Startovací byt ve zvýšeném přízemí na prodej.

  • Americká 17, Teplice
  • 57 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 400 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízíme prodej družstevního bytu o dispozici 2+1 v podkrušnohorském městě Teplice, v městské části Řetenice v ulici Americká.

Byt najdete ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního cihlového domu v majetku Podkrušnohorského bytového družstva. Rozpis nájmu si můžete prohlédnout níže.

Byt je orientován ložnicí a obývacím pokojem do klidného vnitrobloku za dům na jižní stranu, která vám zajistí dostatečný přísun denního světla a zároveň požadované soukromí. Koupelna s kuchyní jsou orientovány na ulici. Prošel před lety rekonstrukcí, kdy byly vyměněny rozvody elektřiny za nové, a stejně tak rozvody vody a odpadů. Ohřev vody v bytě zajišťuje bojler, který je umístěný v koupelně za sádrokartonovou zástěnou. Vytápění bytu zajišťují spolehlivé gamaty, které jsou umístěny v každé z obytných místností.
Jednoduchou stavební úpravou byla spojena koupelna s toaletou a vznikl tak velký prostor, kam bylo možné umístit i velkou rohovou vanu.

Teplickým je Americká ulice známá. Vám, pokud nejste místní, můžeme bydlení zde vřele doporučit, neboť tu najdete spojení přírody Řetenického lesoparku i všech výhod města, samozřejmě s plnou občanskou vybaveností, v docházkové vzdálenosti.

Nespornou předností je umístění pouze 2 bytů na každém patře domu díky čemuž zde panuje téměř rodinná atmosféra.

Byt v současné chvíli dle stanov družstva není možné podnajímat.

Byt je možné začít obývat ihned. Stačí si domluvit prohlídku.
Těšíme se na vás.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa