REZERVOVÁNO 4+1+L, DV, 83 m2, K. Světlé, Dubí

Rezervováno

Rodinný byt k rekonstrukci, do kterého se zamilujete.

  • K. Světlé 12, Dubí
  • 83 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 600 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám představujeme výjimečnou nabídku prostorného družstevního bytu 4+1 s lodžií a celkovou užitnou plochou 80 m², který se nachází na prestižní adrese K. Světlé v Dubí. Tento byt je umístěn v posledním, sedmém patře nedávno kompletně zrekonstruovaného panelového domu, který je v majetku OSBD Teplice. Nabídka je ideální pro ty, kteří hledají prostor pro realizaci vlastních představ o bydlení.

Byt je v družstevním vlastnictví a vyžaduje kompletní rekonstrukci, což Vám dává jedinečnou příležitost upravit si interiér přesně podle vašich představ a potřeb. Dispozice 4+1 zahrnuje prostorný obývací pokoj, tři nezávislé ložnice, kuchyň, koupelnu, samostatné WC a předsíň. Z obývacího pokoje je přístup na lodžii, která nabízí krásný výhled na okolní lesy.

Lokalita:
Dubí je známé svou klidnou atmosférou a bohatou infrastrukturou. V blízkosti se nachází školy, školky, lékařské zařízení, obchody a veškeré služby, které zajišťují pohodlné a bezproblémové bydlení. Dopravní spojení s Teplicemi a ostatními částmi regionu je rychlé a efektivní, což oceníte jak při cestě do práce, tak při plánování volnočasových aktivit.

Výhody:
– Dům po kompletní rekonstrukci (včetně střechy s izolací).
– Možnost kompletního přizpůsobení interiéru.
– Klidná a žádaná lokace.
– Výborná dostupnost.
– Umístění bytu do posledního patra domu.

Byt bude na předání připravený od 1.8.2024. Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa