PRODÁNO byt 3+1+L, 72 m2, DV, Zrenjaninská, Teplice

Prodáno

Velký byt v Řetenicích.

  • Zrenjaninská 349, Teplice
  • 72,9 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 700 000 Kč

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o velikosti 72,9 m2 a dispozici 3+1+L v ul. Zrenjaninská.

Nachází se v 7. NP z celkových 8 podlažní panelového domu ve vlastnictví Podkrušnohorského bytového družstva, který je již po celkové revitalizaci, a který, jak jistě oceníte, pokud jste rodina s dětmi, obklopuje plná občanská vybavenost včetně několika kvalitních škol, školek i dětských hřišť.
Důležitým atributem pro klidné bydlení rodiny je užitná plocha bytu, která v tomto případě činí 72 m².

Byt je po starší, částečné rekonstrukci, kde zděné jádro je obložené keramickým obkladem. Podlaha v předsíni a kuchyni je z keramické dlažby. V ostatních místnostech jsou velmi zachovalé parkety, které vám budou při troše péče ještě dlouhá léta sloužit. Elektro instalace je v celém bytě původní, tedy do rekonstrukce.
Byt tvoří chodba se šatní skříní, velkorysý obývací pokoj s velikostí přes 19 m2 s navazující lodžií, dvě samostatné ložnice s velikostí 13,6 m2 a 18,6 m2 a kuchyně se starší kuchyňskou linkou s elektrickou troubou, plynovým sporákem a myčkou. Rozměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu.
K bytu náleží sklepní kóje.

Nájem bez záloh na energie se všemi poplatky na provoz domu činí necelých 2 900 Kč měsíčně a kompletní ekonomiku bytu si můžete prohlédnout v rozpisu nájmu níže.

Poplatek za převod družstevního podílu činí 14 500 Kč, který hradí nabyvatel.

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky.
Budeme se na vás těšit.

Dokumenty

Evidenční list

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa