PRODÁNO 2+KK, 42 m2, Doubravická, Teplice

Prodáno

Startovací či investiční byt s návratností 13 let.

  • Doubravická 15, Teplice
  • 42 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 098 000 Kč

Popis nemovitosti

Pokud jste typ, který zvažuje nad svou investicí hlavně z pohledu vhodné lokality, tato nabídka je právě pro vás.

Exkluzivně, v jedné z nejlepších lokalit Teplic, vám nabízíme ideálně startovací byt v družstevním vlastnictví na sídlišti Šanov, v ulici Doubravická.

Byt je v původním stavu a domnívám se, že to je skvělá zpráva. Nekoupíte žádného „zajíce v pytli“ a rozsah rekonstrukce si můžete naplánovat přesně podle svých preferencí. Celá přeměna by vám vzhledem k jeho velikosti 42 m2 neměla zabrat mnoho času, a brzy si tak budete moci užívat voňavého nového domova, který před vámi ještě nikdo neužíval. A s výhledem na hlavní dominantu Teplic – hrad Doubravku.

Byt je umístěný do 4.NP kompletně revitalizovaného domu v majetku SBD Mír. Toto družstvo se pyšní nejnižšími platbami nájemného (759 Kč měs.) a možností byt podnajímat bez dalších podmínek. Je tak zajímavou variantou i pro investory s návratností investice 13 let.

K bytu náleží komora na patře a sklep. Před domem je vybudováno nové parkoviště, což ještě více zvýšilo atraktivitu tohoto místa zejména v časech, kdy v jiných lokalitách vybudovaná parkoviště svou kapacitu již dávno překročili.

Samostatnou předností této nabídky je lokalita Šanov. Najdete tu totiž úplně vše ke spokojenému bydlení, a to v docházkové vzdálenosti. Zastávku MHD, obchody, poštu, ZŠ a MŠ a nespočet možností pro volnočasové aktivity.

Pokud vás nabídka zaujmula pro vlastní bydlení a, nebo jako zajímavá investiční příležitost, domluvte si prohlídku ještě dnes.
Těším se na prohlídku s vámi.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa