Prodej 3+1+L, OV, 90 m², Teplice, Antonína Sochora

Prodáno

Elegance, design, styl a prostor. To jsou termíny, které přesně definují jedinečný byt, který je aktuálně na prodej.

  • Teplice, Šanov II
  • 72 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

2 546 000 Kč

Popis nemovitosti

Předností má tento byt hned několik.

Tou první je již celková rekonstrukce, která z bytu vytvořila jedinečný designový domov, při níž vznikl prostor pro samostatnou šatnu i komoru v části kuchyně pro umístění spotřebičů (lednice, pračka, sušička).

Druhou předností je koupelna s podlahovým topením, která disponuje rohovou vanou i sprchovým koutem.

Okna obou ložnic jsou orientovány do zeleně za domem, což zaručí kvalitní spánek, v čemž spatřuji přednost číslo tři.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je se západní orientací. Zejména v odpoledních hodinách proto oceníte příjemné prosvětlení celého bytu a také na tuto část navazující, téměř 6ti metrovou zasklenou lodžii, která přímo vybízí k vychutnání skleničky vína po práci.

Čtvrtou předností je sousedící nebytová jednotka (bývalá kočátkárna) o velikosti 18 m², která je součástí prodeje této nabídky. Využijete jí jistě jako skladovací prostor či dílnu a pro tento účel jistě oceníte i zabezpečení jednotky zabezpečovacím systémem zn. Jablotron.

Pátou předností je pak prostorná komora na patře domu, hned vedle bytu. Bude ideální pro uložení sportovních a jiných potřeb.

Jednoduše ideální byt s výhodami domu ve fungujícím a kvalitním SVJ, kde předsedou je váš budoucí soused, a jehož fond oprav činí více jak 3.000.000 Kč.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti